Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiYeni evli çifte ne hediye alınır?

  Yeni evli çifte ne hediye alınır?

  Evlenecek çiftler için en ideal zaman yaz aylarıdır. Yağmur yağdı, şimşek çaktı derdi yoktur ve güzel manzarası olan açık mekanlarda düğün yapmak daha cazip gelir. Ağustos’un gelmesiyle birlikte devam eden yaz aylarında düğün davetlerinin de ardı arkası kesilmiyor. Hatta bazen tarihler çakışabilir ve birini elemek durumunda da kalabilirsiniz. Ya da yıllık izinde olduğunuz için ve şirketinizin size tatil yapmak için sadece o tarihleri uygun görmesi sebebiyle gidememiş olabilirsiniz. Ancak kendinizi bu gibi durumlarda mahçup hissetmeyin. Alacağınız güzel bir ev hediyesi ile de yakın dostlarınızı sıcak yuvalarında mutlu edebilirsiniz.

  iStock_000049156062_Small

  Yakın dostlarınızdan biri de sonunda evliler kervanına katıldı. Ancak en mutlu gününde yanında olamadınız ve kendinizi arkadaşınıza karşı mahçup hissediyorsunuz. Üzülmenize gerek yok. Çünkü evlerine yapacağınız ufak bir ziyaret ile yeni evli dostlarınızla daha sıcak bir ortamda birlikte vakit geçirebilir ve alacağınız ev hediyesi ile onları mutlu edebilirsiniz. Şimdi geldik ne hediye alacağınıza… Her zaman zor karar verilir hediye seçimlerine. Ya hiçbir şeyi beğenmeyiz ya da beğendiklerimiz arasında kararsız kalırız. Bunu sever bunu alayım derken, gözünüzün ucuyla başka bir hediyeyi keser ve onu daha çok seveceğine kanaat getirirsiniz. Ve kararsızlık alır başını gider.

  Mutfak hediyesi bakıyorsanız…
  Yeni evli çiftlere alınabilecek aslında çok fazla hediye çeşidi var. Öncelikle neyin eksik olduğunu kendilerine sorarak daha kolay hale getirebilirsiniz ancak bu soruya hiçbir zaman yanıt alınmaz ve siz yine seçiminizle başbaşa kalırsınız. O zaman bu durumu daha kolay hale getirmek için sizlere birkaç fikir sunalım. Yeni evli çiftlerde gelinler özellikle mutfak hediyelerine bayılırlar. Eşlerine keyifle hazırlayacakları yemeklerde, onlara yardımcı olacak ürünlerden tercih edebilirsiniz. Tencere setini muhtemelen kendileri almıştır ancak o tencerelerden çıkacak lezzetli yemekleri sunmaları için güzel bir kase seti hediye edebilirsiniz. Ya da yemek yaparken yardımcı olacak bir mutfak robotu, rondo ya da mikser gibi aletleri satın almayı tercih edebilirsiniz. Tost makinesi, ekmek kızartma makinesi gibi her mutfakta olması gereken ürünler de olabilir. Hatta onları daha da mutlu edebilecek hediyelerden biri waffle makinesi olabilir. Kimse bu teklife hayır diyemez!

  Farklı ürünler arayanlara…
  Mutfak için hediye edebileceğiniz ürünler tabi ki bunlarla sınırlı değil. Her evde çay demlenir ya da kahve pişirilir. Bu işi dostlarınız için daha kolay hale getirebilir ve onlara çay ya da kahve makinesi alabilirsiniz. Yazın sıcak aylarında serinlemeleri için katı meyve sıkacağını tercih edebilir ve serinletici kokteyller hazırlamalarına yardımcı olabilirsiniz. Hatta bu hediye kış mevsimi için de ideal olabilir. Kışın soğuğunda portakal, mandalina, greyfurt gibi meyvelerden kendilerine doğal vitamin hazırlayabilir ve soğuk algınlığı, grip gibi hastalıklara karşı önlem alabilirler. Mutfak için alabileceğiniz hediyeler hala daha bunlarla sınırlı değil. Yoğurt yapma makinesi, dondurma yapma makinesi, yumurta pişirici, blender, ekmek yapma makinesi, fritöz ve mikrodalga da farklı hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

  Hayat kurtaran seçenekler…
  Yeni evli arkadaşlarınıza mutfak dışında da hediye alabilirsiniz. Örneğin ev eşyalarını düğün öncesi tamamlayamayan arkadaşlarınız için elektrik süpürgesi de işe yarayacak bir tercih olabilir. Özellikle son teknolojiye sahip torbasız süpürgeler ya da dikey tip şarjlı süpürgeler hayat kurtarabilir. Bunun dışında son teknolojiye sahip bir ütü de yeni evli arkadaşlarınızın işini görebilecek bir hediye olabilir. Tüm bunların haricinde şık bir çamaşır sepeti, salonda ya da girişte kullanabilecekleri aksesuar çeşitleri, saç kurutma makinesi, ev telefonu ve boy aynası da güzel bir seçenek olabilir.

  Eğer hala kararsızsanız ya da sizlere sunduğumuz farklı hediye seçenekleri cazip geldiyse buraya tıklayarak ürünleri inceleyebilir ve bütçenize uygun seçeneklerden birini seçebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN