Yeni DualShock 4 USB Kablosuz Adaptör ile oyun keyfi PC’ye taşınıyor

0

1472803063_WirelessUSBadapter__small_size_

Sony, yeni DualShock 4 USB Kablosuz Adaptör için satışların 2016 sona ermeden başlayacağını duyurdu. Yeni oyun adaptörü, PlayStation 4’ün yanı sıra PC ve Mac işletim sistemli bilgisayarlarda da çalışabilecek.

Yeni adaptör, Windows PC ve Mac üzerinde PlayStation 4 Remote Play gibi uyumlu uygulamaları geliştiriyor. Ürün, DUALSHOCK 4 kablosuz kumandasını Bluetooth üzerinden PC veya Mac işletim sistemine bağlamayı mümkün hale getiriyor. Adaptör sayesinde parmaklarınızın ucuna taşınan DUALSHOCK 4’ün sezgisel kablosuz kumanda özellikleri ile kablosuz Remote Play deneyiminin keyfini çıkartabilirsiniz.

Kolay ve hızlı kullanım sağlayan özelliklerden yararlanabilmek için oyun severlerin tek yapması gereken PS4 Remote Play’i indirmek. www.playstation.com’dan ücretsiz indirilebilen bir uygulama hem Windows PC hem de Mac sistemleri ile uyumlu. Uzaktan Oynatma (Remote Play), Kablosuz Adaptör yardımıyla, cihazların USB yuvası üzerinden veya Bluetooth üzerinden kablosuz olarak eşleştriyor ve kullanıcıların DUALSHOCK 4 Kablosuz Kumandalarını bağlamadan PS4’lerine uzaktan erişmesine imkan tanıyor.

1472803063_WirelessUSBadapter_01

24 Ağustos’tan itibaren Birleşik Krallık, Belçika ve Hollanda’da hizmete giren Windows PC üzerindeki PlayStation Now (PS Now) abonelik hizmetiyle de uyumlu. Oyun severler, 300’ü aşkın klasik PlayStation oyununun yer aldığı ve sürekli büyüyen kütüphaneye anında erişebilmek için PS Now Windows PC uygulamasını indirebilir.

Net çizgileriyle kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan ürünün kullanımı son derece sezgisel ve kolay. Oyun severler, bağlandıktan sonra oyun ve uygulamanın destekleyen DUALSHOCK 4 Kumanda’sının tüm özelliklerine anında erişim sağlayabilecek.

Erişim sağlanacak özellikler:

Butonlar

Analog çubuklar

Dokunmatik yüzey

Işık çubuğu

Hareket sensörleri

Titreşim

Stereo mikrofonlu kulaklık jakı

Cevap bırakın