Yeni Dell Ultrathin ile tanışın

0

dell-ultrathin

CES 2018, ABD’nin daha çok eğlence merkezleri ile tanınan şehri Las Vegas’ı adeta teknolojinin kalbi noktasına getirirken her yıl Ocak ayının ilk günlerinde düzenlenen fuar, bu yıl da heyecan verici yeni teknolojilerin sahne aldığı küresel bir gelecek trendleri sahası olmayı başardı. 2018’in dikkat çeken monitörlerinden birini MediaTrend sayfalarına taşıyoruz: Dell Ultrathin.

Adından da anlaşılacağı üzere ultra-ince bir profille gelen monitör modeli, oldukça yüksek parlaklık düzeyiyle dikkat çekiyor.

24 ve 27 inç olmak üzere iki farklı boyutta sunulan monitörlerde zarif ve ince çerçeceler de ön planda. Ortaya tam bir stil ikonu monitörün çıktığını belirtmek mümkün, üstelik teknoloji konusu da boş geçilmemiş…

İddialı özellikler…

600 nit parlaklık düzeyiyle tipik 400 nit seviyesini iddialı bir biçimde aşan yeni Dell Ultrathin modelleri, teorik olarak HDR özelliğine sahip olmasa da buna yakın bir form faktör vaat ediyor. Geniş renk gamı seçeneği, çoğu amaç için (örneğin fotoğrafçılık) en doğru teknoloji olan sRGB ve Dell’in CinemaColor özellikleri diğer öne çıkanlar arasında. 2 adet HDMI portunun da bulunduğunu belirtelim.

Şubat ayında satışta

Şubat ayı itibarıyla satışlarına başlanacağı duyurulan yeni monitörlerin ilk olarak ABD’de tüketicilerle buluşacağı bilgisi de paylaşıldı.

Cevap bırakın