Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımYeni Dell monitörler iş, eğlence ve günlük ihtiyaçları karşılıyor

  Yeni Dell monitörler iş, eğlence ve günlük ihtiyaçları karşılıyor

  Dell Technologies yeni P ve S serisi monitörleriyle verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen iş profesyonellerinden eğlence ve kalıcı konfor arayan aileler, öğrenciler ve günlük kullanıcılara kadar tüm kullanıcı profillerinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

  Dell Technologies, çok çeşitli ihtiyaç ve bütçelere uygun olarak tasarlanan en yeni P ve S serisi monitörlerini tanıttı. P serisi monitörler, verimliliklerini en üst düzeye çıkarmak isteyen iş profesyonellerini hedeflerken, S serisi monitörler eğlence ve kalıcı konfor arayan aileler, öğrenciler ve günlük tüketiciler için tasarlandı.

  Tüm gün konfor ve kolay bağlantı isteyen çalışan profesyonellere yönelik Dell 27 / 24 USB-C Hub Monitörler (P2725HE / P2425HE / P2425E), gelişmiş göz konforu özelliklerinin yanı sıra geniş bağlantı seçenekleri sunuyor.

  Dell ayrıca, kesintisiz ve üretken bir iş gününden faydalanmak isteyen basit ve sade, görev odaklı profesyonellere yönelik Dell 27 / 24 / 22 Monitörleri (P2725H / P2425H / P2425 / P2225H) piyasaya sürüyor. Bu monitörlerde USB-C bağlantı noktası bulunmuyor.

  Dell, yaşam tarzına uygun ihtiyaçlara yönelik günlük kullanım ve konfor için modern tasarımlara ve çok yönlü özelliklere sahip yeni Dell 24 / 27 S serisi monitörleri (S2425H / HS, S2725H / HS / DS) tanıtıyor. Bu S serisi monitörler, günlük eğlence ve kullanılabilirlik özellikleri için etkileyici ekran performansı ve ses geliştirmelerini çarpıcı bir tasarımda bir araya getirerek Dell’in, kullanıcıların ev-ofis ve eğlence sistemlerini yükseltme ve geliştirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN