Yeni Dell Latitude Rugged Extreme Tablet ile tanışın

0

Latitude 7030 Rugged Extreme Tablet, dünyanın tamamen dayanıklı en hafif 10 inç Windows tableti olma özelliğini taşıyor.

Zorlu ortamlarda çalışan profesyoneller, sahada kendilerine hem dayanıklılık hem de kolay taşınabilirlik sunan çözümlere ihtiyaç duyuyorlar. Bu dengeyi sağlayan Dell’in Rugged portföyü dünyanın tamamen dayanıklı, en hafif 10 inç Windows tabletiyle bir kez daha ezber bozuyor.

Sağlam aksesuar ekosistemine ve uzun süreli performans için çalışırken değiştirilebilir pillere sahip olan 7030 Rugged Extreme Tablet, çalışma saatlerinin çoğunu geleneksel masa başı ortamından uzakta geçiren profesyoneller için özel olarak tasarlandı. İster bir sondaj platformunda ister bir makine imal atölyesinde ya da karla kaplı bir dağın tepesinde olun, 7030 Rugged Extreme Tablet en ideal yol arkadaşınız olacak

Dayanıklılığı mobilite ile birleştiren 7030 Rugged Extreme Tablet, Dell’in en taşınabilir tamamen dayanıklı tableti olarak öne çıkıyor. Yaklaşık 1 kg ağırlığındaki kasası ve kullanıcı dostu aksesuarlarıyla bu tablet, depo katındaki uzun vardiyalar sırasında, kaza mahallerinde veya şantiyelerde gezinirken size ve kaslarınıza yük olmuyor.

Geçtiğimiz yıl Dell, 7030 Rugged Extreme Tablet ile önemli performans, güvenlik, bağlantı ve dayanıklılık özelliklerini paylaşan 12 inçlik tamamen dayanıklı bir cihaz olan Latitude 7230 Rugged Extreme Tablet’i piyasaya sürmüştü. 12 inçlik tablet kısa yolculuklarda veya fabrikada saatler süren vardiyalarda mükemmel performans gösterirken, 10 inçlik tablet tüm gün mobilite sunuyor.

Cevap bırakın