Yeni bir yıldız mı doğuyor? Sea of Thieves…

0

Sea of Thieves, açık dünyaya sahip korsan temalı bir oyun. Geçtiğimiz dönemde yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlayan yapımın merakla beklenen kapalı betası 24 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı ve önemli bir başarı elde etti…

Geniş mi geniş açık dünyası ve ilginç mekanikleri ile beğeni kazanan, Unreal Engine’ın çarpıcı artılarıyla donatılmış, aksiyon-macera türündeki oyunun detaylı grafikleri de son derece dikkat çekerken kapalı betası beklentilerin üzerinde başarı elde etti…

24 Ocak’ta başlayan kapalı beta sürecinin oyun dünyası açısından ‘hızlı bir başlangıç’ özelliği taşıdığı gerçek. Çünkü daha ilk akşamında Twitch.tv’deki izlenme sayılarında League of Legends ve Playerunknown’s Battlegrounds gibi iki büyük yapımı ve Fortnite’ı geride bırakmayı başardı. Bu noktada özellikle oyunların en fazla izlendiği saatleri adeta domine eden Sea of Thieves’ın yakın zamanda yayında oynanabilecek en iddialı yapımlardan biri olacağı netlik kazanmış oldu.

Nihai sürümünün 20 Mart 2018’de yayınlanacağı bilinen oyun, Rare tarafından geliştirildi ve Microsoft Studios tarafından yayınlandı.

Haberin devamında oyunla ilgili yayınlanan tanıtım videosunu görebilirsiniz. İyi seyirler…

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun konsol ve PC oyunları ile donanımlarını incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan diğer gelişmeler için buraya tıklayınız.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın