Yeni BenQ MOBIUZ oyuncu monitörleri satışa sunuluyor

0

Tüm monitörlerde AMD FreeSync Premium teknolojisi, HDR desteği, 144Hz’e kadar ekran tazeleme hızı, oyun modu, entegre ses işlemcisi ve HDMI 2.0 desteği ortak…

Oyuncu donanımları pazarı bilgisayar sektörünün düşüş yaşamasına rağmen büyümeye devam ediyor. Birçok firma bu alanda yeni ürünler üretirken espor turnuvalarının etkisiyle büyüyen pazardan pay almaya çalışıyorlar. Bu kapsamda BenQ, MOBIUZ serisine dahil ettiği ve uygun fiyatları ile dikkat çeken 3 farklı oyuncu monitörünü satışa çıkarıyor. Fiyat segmentine göre öne çıkan özellikleriyle oyun severleri cezbetmeyi amaçlayan firma, ilk olarak 3 farklı ürün sunuyor.

BenQ firmasının çıkardığı MOBIUZ serisi oyuncu monitörleri farklı segmentlere göre çeşitli modeller sunuyor. Bu farklı modeller içerisinde oyuncular bütçe ve ihtiyaçlarına göre tercih yapabiliyor.

BenQ EX3510IR modeli 35 inç büyüklüğünde 3440×1440 çözünürlüklü kavisli bir ekrana sahip. EX2780Q modeli 27 inç büyüklüğünde 2K çözünürlük sunuyor. EL2870U modeli ise 28 inç ekranlı ve 4K çözünürlük vadediyor.

İddialı özellikler…

Serideki her monitörde AMD FreeSync Premium teknolojisi, HDR desteği, 144Hz’e kadar ekran tazeleme hızı, oyun modu, entegre ses işlemcisi, 2.5W hoparlörler ve HDMI 2.0 desteği yer alıyor.

Öte yandan ekran çözünürlüğü, boyut ses ve çıkış birimleri her modelin fiyatına göre değişiklik gösteriyor.

BenQ MOBIUZ oyuncu monitörleri serisinde şu ana kadar 6 monitör duyurulurken bunlardan 3’ü satışa çıkarılmış oluyor.

Cevap bırakın