Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunYeni Assassin’s Creed oyunu ortaya çıktı!

  Yeni Assassin’s Creed oyunu ortaya çıktı!

  Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Ubisoft, sahibi olduğu Assassin’s Creed serisini genişletmeye devam ediyor. Son ortaya çıkan bilgiler ise şirketin popüler oyunun Remake sürümü üzerinde çalıştığını gözler önüne seriyor. İşte ayrıntılar…

  Assassin’s Creed 4: Black Flag için Remake yolda olabilir!

  Aslına bakacak olursak Ubisoft‘un zaten geçtiğimiz yıldan beri bir oyun üzerinde çalıştığı biliniyordu fakat bu yapımın adı bilinmiyordu. Kısa süre önce ortaya çıkan yeni bir detay ise bu oyunun Assassin’s Creed 4: Black Flag olduğunu ortaya koydu.

  Assassin's Creed 4: Black Flag için Remake yolda olabilir!

  Ubisoft‘ta “Lead Artist” pozisyonunda çalışan bir sanat uzmanının LinkedIn profilinde Assassin’s Creed 4: Black Flag Remake üzerinde çalışıldığına dair bir detay ortaya çıktı. Yer alan bilgilere göre Remake sürümü, Ubisoft‘un Singapur ekibi tarafından Eylül 2023‘ten bu yana geliştiriliyormuş.

  Şu ankinden bağımsız geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bilgilere göre Black Flag Remake, orijinal oyunun hikayesini koruyacak. Bununla beraber gemi ve tırmanış mekaniklerinde değişikliklere gidilecek ve böylelikle oyunculara daha fazla özelleştirme seçeneği sunulacak.

  Tabii bu bilgilerin resmi olmadığını ve sadece bir iddiadan ibaret olduğunu belirtmekte fayda var. Ubisoft‘tan henüz resmi bir açıklama gelmediği için bu detayların kesin olarak doğruluk taşıdığını söylemek mümkün değil.

  Assassin's Creed 4: Black Flag için Remake yolda olabilir!

  Assassin’s Creed 4: Black Flag, serinin en popüler oyunları arasında yer alıyor. Bu bağlamda Remake sürümü, büyük ilgiyle karşılanacaktır.

  Bunun yanı sıra Ubisoft, Assassin’s Creed dışındaki başka oyunlar üzerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Buna göre şirketin merakla beklenen korsan oyunu Skull and Bones‘ı şubat ayında piyasaya sürmesi bekleniyor.

  Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Remake sürüm çıksa oynar mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN