Yeni Apple cihazları hakkında dikkat çeken rapor

0

Mini-LED iPad,  iPhone 13 ve AirPods 3 modellerinin yer aldığı bir rapor yayımlandı. Biliyoruz daha çok yeni iPhone 12’ler tanıtıldı ancak iPhone 13 hakkında iddialar gündeme gelmeye başladı. Bir süredir gelmesi beklenen yeni nesil AirPods 3 ve diğer bir yandan Mini-LED teknolojisi ile iPad modellerinin tanıtım tarihi ortaya çıktı.

Yeni Apple cihazları yakında geliyor

Yeni Apple cihazları

Birkaç ay önce AirPods 3 için hazırlıklara başlandığı söylenmişti. Ortaya çıkan bir patente bakılırsa, yeni nesil AirPods ile kuvvet sensörü özelliğine elveda deniyor olabilir. Bu sensör sevilen bir özellik olsa da Apple yeni patentle çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak istiyor gibi duruyor. Söylendiği kadarıyla kulaklıkta yer alan mevcut kuvvet sensörü yerine dokunmatik yüzey kullanılacak.

Apple cihazları hakkında isabetli yorumlarıyla bilinen analist Ming Chi-Kuo, şirketin yeni aksesuarları için yeni bir rapor paylaştı. Hakkında birçok sızıntı çıkan yeni iPad ve AirPods modelleri için rapor hazırlayan Chi-Kuo, Apple gelirinin 2021’de yıllık bazda yüzde 100 artacağını düşünüyor ve kapsamda da gelecek yıl dikkat çekecek adımlar atacak.

2021 yılında büyük bir sıçrama ile karşımıza çıkacağı söylenen Apple için yayımlanan rapora göre yeni iPad ve AirPods modellerini yılın ilk yarısında görebiliriz. Aynı raporda aynı zamanda AirPods 3 modelinin mevcut AirPods Pro ile aynı tasarımı paylaşacağı özellikle belirtiliyor.

Cevap bırakın