Yeni annelerin hayatını kolaylaştıran ürünler

0

Side view and close-up of a happy young Caucasian mother playing with her cute three months old baby boy. They areface to face, baby is smiling and looking at his mother.

Anne olmak belki de dünyada başınıza gelebilecek en mucizevi olay. Bir canlı dünyaya getirmek ve onu büyütmek her kadın için oldukça özel bir deneyim. Geçmişi yıllarda çocuk büyütmek anneler için oldukça zor olsa da, artık teknolojinin sunduğu imkanlar anneliğin üzerindeki yükleri kısmen de olsa azaltıyor. Bu hafta sizler için yeni annelerin hayatını kolaylaştıracak ürünleri inceledim.

1455271492_SCD501_00_RTP_global_001

Kulağınız bebeğinizin sesinde olsun

Mışıl mışıl uykusunda olsa da bebeğinizin sesini duymak ve sıcaklığını yanınızda hissetmek istiyorsanız, yeni Philips Avent Dect Bebek Telsizi, bebeğiniz ile aranızdaki en güvenilir bağlantıyı kurmaya aday… Bir bebek telsizinin tüm gerekliliklerini içinde barındıran Dect Bebek Telsizi, sahip olduğu DECT teknolojisi ile diğer bebek telsizleri, kablosuz telefon ve cep telefonu gibi iletim yapan tüm diğer ürünlerle sıfır parazitlenme ve kesintisiz bağlantı güvencesi sunuyor. Philips Avent Dect Bebek Telsizi, sağladığı veri șifreleme özelliği ile bebeğinizin sesini yalnızca sizin ișitebilmeniz için güvenli ve özel bir erişim imkanı tanıyor.

50 metreye varan iç mekan ve 300 metreye varan dıș mekan menzili ile DECT (Dijital Gelișmiș Kablosuz Telekomünikasyon) teknolojisi, bebeğinizin sesini her zaman ișitebilmeniz için yüksek kaliteli, kristal etlikte ses sağlıyor. İletim gücünü otomatik olarak minimize ederek pilinizin kullanım ömrünü artıran benzersiz Akıllı ECO modu, mükemmel bir bağlantı sağlamak için bebeğinize ne kadar yaklaşırsanız o kadar az güç tüketiyor.

Telsiziniz menzil dıșında olduğunda veya gücü azaldığında sizi uyararak bebeğinizle her zaman bağlantıda kalmanıza yardımcı olan ebeveyn ünitesi, sessiz konumda olsa da bebeğinizin odasındaki ses düzeyini göstermek için ıșıklarını yakıyor. Tüm bunların yanı sıra Philips Avent Dect Bebek Telsizi, gece ıșığının sıcak ve rahatlatıcı ıșıltısıyla bebeğinizin rahatlamasına ve sakinleșmesine de yardımcı oluyor.

profilobuharli+pisirici

Sağlıklı mamalar pişirin

Özellikle sağlıklı yaşam konseptine uygun olarak çocuklarına besleyici yemekler hazırlamak isteyen anneler için Profilo Buharlı Pişirici çok uygun. Profilo  PSC1002V  Buharlı Pişirici  8,5 litre pişirme haznesine sahip. 3 adet buharlı pişirme sepeti ve su seviye göstergesi var. Pişirme sırasında da su ekleyebiliyorsunuz., Çorba ve pirinç kabı ve  baharatlama için özel hazneleri de olan ürün  kolayca  sökülebiliyor ve bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Bebeğiniz sağlıklı sebzeler ve meyvelerle besleyin

Arcelik-K 1582

Arçelik K 1582 B-Fit Sebze ve Meyve Sıkacağı, özel ezme teknolojisi sayesinde sebze ve meyveleri bıçakla parçalamak yerine, ezerek suyunu çıkarıyor. Bu sayede standart katı meyve sıkacaklara göre; %80 daha fazla vitamin, %15 daha fazla homojen sebze/meyve suyu elde edebilirsiniz. Sessiz çalışma ve kolay temizleme özelliği ile öne çıkan ürün, ayrıca karışık sebze ve meyve sıkma özelliğini de sahip.

blender

Electrolux Expressionist Serisi ESTM7500S Blender, bebeklerin ek gıdaya geçme süreciyle birlikte doktorunun önerdiği şekilde taze meyve ve sebzelerden oluşan püreler artı hayatınıza girmeye başlar. Bunun için mutfaktaki en büyük yardımcınızlarınızdan Electrolux Expressionist Serisi ESTM7500S Blender ile bebeğinize pratik bir şekilde sağlıklı ve lezzetli mamalar hazırlayabilirsiniz.

Çan biçimli yeni tasarımı ile birlikte geniş titanyum bıçak teknolojisi, yüksek performans ve birbiri ardına sağladığı tutarlı sonuçlar ile zahmetsiz karıştırma olanağı sunuyor. 700 Watt’lık güçlü motor, karıştırma işlemini zahmetsizce yaparak, emiş gücünü azaltmak ve direnci ortadan kaldırmak için çan biçimli tasarımı ve bıçaklarıyla birlikte çalışıyor. Karıştırma işlemi tamamlandıktan sonra tüm aksesuarları bulaşık makinesinde tamamen güvenli bir şekilde yıkanabildiği için, hafif ve kompakt tasarımlı el blenderını temizlemek oldukça kolay. Siyah boş yüzey ve yumuşak kenarlar, düzgün katmanlı çeliğe tezatlık teşkil ederek şık bir tasarım sunuyor.

hva-temizleyici

Electrolux EAP300 hava temizleyici ile bebeğiniz yenilenmiş ve dinlenmiş bir şekilde uyansın

Yeni doğan bebeklerin dış dünyayla bağlantı kurması biraz zaman alır. Anne karnında sonra dışarının havasına adapte olması sırasında ise bazı alerjik reaksiyonlar ortaya çıkabilir. Özellikle kış aylarında evlerdeki kuru hava sebebiyle burun tıkanıklıkları gibi rahatsızlıklar baş gösterebilir. Bunun için annelerin yardımına havayı temizleyen cihazlar yetişir. Electrolux EAP300 hava temizleyici bebeğinizin rahat bir şekilde uyuyup yeni güne huzurlu başlamasına yardımcı olur.

Temiz hava, uyku kaliteniz için oldukça önemlidir. EAP300, birden fazla aşamalı Pure Source filtreleme sistemine sahiptir. %99.97 daha temiz hava için kiri, tozu, poleni ve kokuları üç aşamada ortadan kaldırır.

Rahatlığın tadını çıkarsın

Hava Kalite sensörü, optimum hava kalitesini sağlamak için hava kalitesini ölçer ve fan hızını ayarlar. Sensör, en ufak değişikliklere tepki vererek, her daim temiz ve sağlıklı bir havayı solumasını sağlar.

Alerjilerden kurtulsun

Toz, hayvan tüyü ve polen gibi pek çok alerjen, hava yoluyla yayılır. %99.97’lik bir filtreleme seviyesi ile eviniz alerji olduğunuzda bile güvenli bir yer haline gelir. Ayrıca, bu ürün astım ve alerjisi olan insanlara İsveç Astım ve Alerji Derneği tarafından önerilmektedir.

Her evde kullanılabilen farklı ve minimalistik tasarım

Electrolux, farklı tasarımları sayesinde; bu hava filtresinin her evin içinde kullanılabilmesine olanak tanır. Kendi tarzınız her zaman korunur.

İstenmeyen kokulardan kurtulun

Hava filtresi, istenmeyen kokuları, hatta sigara dumanını bile evinizden yok eden bir koku sensörü ve

Cevap bırakın