Yemek yapmanın en kolay yolu: Bosch AutoCook Pro

0

Sadece AutoCook Pro kullanarak, tek bir ürünle, tencere ve düdüklü tencere yemekleri yapmak, reçel hazırlamak, yoğurt yapmak, kızartma, güveç ve haşlama yapmak, hatta buharda pişirme veya en son trend Sous-Vide gibi yöntemlerle profesyonel yemekleri hazırlamak pratik bir hale geliyor. Ayrıca AutoCook Pro’ya özel hazırlanan yemek kitabında sunulan ve mobil uygulamasında sürekli yenilenecek tariflerle, yerel ve uluslararası mutfaklara özgü birçok lezzeti kolayca hazırlamak mümkün.

Hızlı ve güvenli

AutoCook Pro’nun sahip olduğu indüksiyon teknolojisi, optimum ısı dağılımı ve hassas sıcaklık ayarı sayesinde lezzetli ve çok hızlı sonuçlar sunuyor. Böylece yemekler yanmıyor ya da taşmıyor. Yüksek ve düşük buhar basınçlı alternatifine sahip düdüklü tencere fonksiyonu ile AutoCook Pro yiyeceklerin vitaminini koruyor ve yemekleri daha kısa sürede pişiriyor. Tüm hazırlama aşamaları ekranı ve üzerindeki düğmeleriyle kontrol edilebilen AutoCook Pro, 5 litrelik teflon kaplı yapışmaz ve bulaşık makinesinde dahi yıkanabilir bir hazneye sahip. Üstelik “gecikmeli başlatma” özelliğiyle yemeklerin eve gelmeden ya da ayarlanan saatte hazırlanmasına da imkân veriyor.

Mutfaklara “şef” dokunuşu

AutoCook Pro yalnızca pratik yemekler hazırlamakla kalmayıp, mutfakta uzmanlık isteyen lezzetleri de kolaylıkla hazırlamaya imkân sunuyor. Çorba, yahni, kızartma gibi birçok tarifin yanında Sous-Vide yöntemiyle ağızda dağılan tam kıvamında et, balık ve sebzeler hazırlanabiliyor. AutoCook Pro, tüm bu lezzetlerin sadece üç adımda tek bir tuşa dokunarak hazırlanmasını sağlıyor. Önce ideal sıcaklık ve pişirme süresini ayarlanıyor, sonrasına ise “Başla” tuşuna basılarak yemeğin hazırlığı kendi kendine başlıyor. Bu tercihleri önceden belirlemek, istenen yemeğe uygun olarak hızlıca seçmek ve kişiye özel yeni tarifeler oluşturup kaydetmek de mümkün.

Yemek kitabı ve mobil uygulamayla 100’ün üzerinde tarif elinizin altında

AutoCook Pro mobil uygulamasından ve detaylı hazırlanmış yemek kitabından ilham alarak adım adım yönlendirmelerle farklı türlerde yemek hazırlamak mümkün. Yemek tarifleri yerel lezzetlerin yanında uluslararası tatları da içeriyor. Mobil cihazlara ücretsiz yüklenebilen uygulama düzenli olarak güncellenecek içeriğiyle kullanıcısına yeni lezzetleri sunmaya devam edecek. AutoCook Pro uygulaması ayrıca, alışveriş listesi, kalori hesaplamaları, laktozsuz veya vejeteryan kategori seçimleri ve tarif videoları gibi pratik ve keyifli fonksiyonlara da sahip.

Bosch AutoCook Pro videosunu izlemek için…

Cevap bırakın