Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelYazlık ev yolculuğu başlasın

  Yazlık ev yolculuğu başlasın

  Okullar kapandı, yaz artık tamamiyle geldi ve yazlık evlere yolculuk başladı. En büyük dert de bütün kış kapalı kalan evlerin temizlik süreci. Bir günde bitmesine imkan yok. Biz de sizlere yazlık ev temizliği için işinizi hızlandıracak birkaç ürün önermek istiyoruz.

  yazlık ev

  Yazlık ev temizliği

  En son yazlık evinize ne zaman gittiğinizi hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimal yazın bitmesi ve okulların açılması sebebiyle geçtiğimiz yılın Eylül ayından itibaren gitmemişsinizdir. Yaklaşık 9 ay kapalı kalan evin temizlik süreci de eminiz ki gözünüzde büyüyordur. Ev havalandırılacak, toz alınacak, yerler silip süpürülecek, bulaşıklar ve çamaşırlar yıkanacak. Çok işin olduğunu kabul ediyoruz ancak yenilikçi teknolojilere sahip birkaç ürünle bu temizlik işini çile olmaktan çıkarabilirsiniz. İşte sizlere önerilerimiz…

  Kablosuz süpürge

  Yazlık ev temizliği için sahip olmanız gereken öncelikli ürünlerden ilki tabii ki elektrikli süpürge. Sizlere yazlık evinizde çok yer kaplamayacak ve rahat süpürebileceğiniz bir ürün önermek istiyoruz. Philips’in Speedpro modelindeki elektrikli süpürgesi dikey bir ürün olmasıyla süpürme işini oldukça rahat yapmanızı sağlayacaktır. Kablosuz bir model olması da ürünü öne çıkaran diğer özelliklerden. 360 derece çekim gücü ile hızlı hareket edebilen SpeedPro Max, Powerblade dijital motoru ve üçlü filtreleme sistemi sayesinde güçlü toz çekişi için yüksek hava akışı sağlıyor. Alçak mobilyalar da dahil ulaşılması en zor köşelere bile erişim imkanı sunan elektrikli süpürge, akıllı dijital ekranında hız ve pil kullanımı göstergesinin yanı sıra filtrenin temizlenme zamanı geldiğinde sizi haberdar ediyor. 25V Li-Ion pillerle tek bir şarjla eco modunda 65 dakika, normal modda 30 dakika ve turbo modda 21 dakika kullanım süresi sunarken, benzersiz toz haznesi tasarımı sayesinde boşaltma işlemi sırasında etrafa toz dağılmıyor.

  PHILIPS FC6823/01 Speedpro Max Şarjlı Dikey Süpürge ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Zaman ayarlı yıkama programı

  Evi silip süpürme işlemi bittiyse, perdeleri, yastık kılıflarını, masa örtülerini ve etrafta tozlanmış her türlü kumaşı yıkama işlemine geçebilirsiniz. Sizlere yazlık ev için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir çamaşır makinesi modeli önermek istiyoruz. Altus’un 7100 modelindeki çamaşır makinesi enerji tasarruflu bir ürün olmasıyla dikkat çekiyor. 7 kg çamaşır yıkama kapasitesine sahip makine, yüksek depolama kapasitesi sunarak ev eşyaları ve giysilerin bir arada yıkanabilmesini sağlıyor ve ikinci yıkamaya gerek bırakmıyor. Ürünün devir ayarı yapabilmeye izin veren gösterge ekranında yer alan ışıklar aracılığıyla makinenin hangi devirde çalıştığı gözlemlenebiliyor. Yıkama aşamalarını gösteren ışıklar sayesinde durulama aşamasında mı yoksa sıkma aşamasında mı olduğu gibi konular hakkında bilgilere kolaylıkla erişilebiliyor. 15 farklı yıkama programını bir arada sunan çamaşır makinesi, 9 saate kadar zaman erteleme seçeneğiyle verimli bir yıkama programı oluşturabiliyor.

  ALTUS AL 7100 ML A+++ Enerji Sınıfı 1000 Devir 7Kg Çamaşır Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Mutfakta zamandan tasarruf

  Yazlık ev temizliğinde en son aşama da mutfak. Hijyen açısından evlerimizin en önemli yerleri olan mutfaklardaki eşyaların temizlenmesi için sizlere kullanışlı bir bulaşık makinesi önermek istiyoruz. Electrolux’un ESF5533LOW modelindeki bulaşık makinesi, 6 farklı programa sahip. Makinenizin sahip olduğu hızlı programın yanı sıra uzun süreli programları da TimeManager fonksiyonu ile yarı yarıya indirebilir, ışıldayan bulaşıklara yüzde 50 daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. QuickPlus programı ise 30 dakikada 60°C’ye ulaşan sıcaklık sayesinde kiri üzerinde kurumamış olan bulaşıklarınızı A sınıfı performansla tertemiz yıkamaya olanak sağlıyor. AirDry teknolojisi ile kurutma esnasında kapı otomatik olarak açılıyor ve kurutma doğal hava akımı yardımıyla çok daha verimli olarak gerçekleştiriliyor.

  ELECTROLUX ESF5533LOW (+) A++ Eneji Sınıfı 6 Program Bulaşık Makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN