Yaza şimdiden hazırlanın!

0

young woman at home with laptop

Yaz aylarında doğal ve bakımlı görünmek için kış mevsiminde de kişisel bakım ve hijyeni ihmal etmemek gerekiyor. Yaz mevsiminde pürüzsüz bir cilde sahip olmak ve tüylerinizden kurtulmak için Fakir Hausgerate’nin profesyonel IPL uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Fakir Hausgerate, istenmeyen tüyler için profesyonel IPL cihazları geliştirdi. Profesyonel güzellik salonlarında kullanılan teknolojiyi evinize getiren bu cihazlar sayesinde istenmeyen tüylerinizden hızlı ve kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Fakir Hausgerate’nin geliştirdiği IPL cihazları, istenmeyen tüyleri 26 dakikada yok ediyor ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza yardımcı oluyor. IPL teknolojisi, artık epilasyonda klasik yöntemlerin yerini alan bir teknoloji. Güzellik salonlarında sunulan profesyonel hizmeti evlere taşıyan IPL cihazları ile ayrıca zamandan da tasarruf ediyorsunuz. Fakir Hausgerate’nin, IPL teknolojisine sahip IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor.

fakir-hausgerate-epilasyon-cihazi

Dermatolog onaylı, güvenle kullanabilirsiniz

Özellikle vücudumuzda kullandığımız makyaj ve bakım ürünlerinin dermatolog onaylı olmasına özen gösteriyorum. Çünkü yeterli kalite standartını karşılamayan ürünler sağlığa da zarar veriyor. Dermatologların yaptığı klinik testler bu cihazların tüm vücutta güvenle kullanılabileceğini ve yüzde 97 oranında yan etkisi olmadığını gösteriyor.

Hamburg ProDERM Enstitüsü tarafından test edilip onaylanan Fakir IPL 250.000 SalonPro Sistem ve IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım’ın, dermatologların yaptığı klinik testler sonucu tüm vücutta güvenle kullanılabileceği ve %97 oranında hiçbir yan etkisinin olmadığı belirlenmiş.
Artık evinizin konforu ve rahatlığında strese girmeden rahatça epilasyonunuzu yapabilirsiniz.
FAKİRProfesyonel Seri IPL cihazları, kişinin tenine ve tüy rengine göre en doğru enerji seviyesini otomatik olarak ayarlayan cilt tipi sensörleri ile 3-4 uygulama sonrası tüylerde %50 ye kadar azalma sağlıyor. Cihazlar, cilde yüzde 100 temas etmediğinde atış yapmıyor. Entegre UV filtresi, ışıkların göze zarar vermesini engellerken, hızlı kaydırma özelliği ile daha ergonomik ve kesintisiz uygulama sağlıyor.

Tüylerinize veda edin

Ömür boyu kullanımı garanti eden 250 bin ışık atımlı IPL 250.000 SalonPro Sistem, rakiplerine kıyasla 7 cm2’lik XXL en geniş ışık alanı sayesinde tüm vücuda yaklaşık 26 dakikada uygulanabilen en hızlı IPL cihazı olma özelliğini taşıyor. Altı farklı enerji seviyesi bulunan cihaz, özel hassas başlığı sayesinde uygulama yüzeyini küçülterek, yüz bölgesinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Kompakt tasarımı ile vücudun en küçük bölgelerinde bile en ulaşabilen IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım 100 bin ışık atımına sahip. Pratik kullanımı ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde epilasyon imkânı sunuyor. Tüm vücuda 19 dakika ile 58 dakika arasında uygulanabilen en hızlı kompakt cihaz olma özelliğini de taşıyan IPL 100.000 SatinskinPro Sistem, uzun süreli pürüzsüzlük ve ipeksi bir ten için uygun çözüm oluşturuyor.

Yüz bölgesi için de kullanabilirsiniz

Epilasyon sadece vcut için değil, aynı zamanda yüz için de gerekli bir uygulama. Keza pek çok kadın zamansızlıktan dolayı yüzünde çıkan tüylere zamanında müdahale edemiyor. Özellikle bıyıklar kadınlar için ciddi sıkıntı yaratabiliyor. IPL cihazınızla güzellik salonuna ya da kuaföre gitmeden evinizde yüzünüzdeki tüylerden de kurtulabilirsiniz. Pazardaki en geniş başlığa sahip olan IPL 250.000 SalonPro Sistem, tüm vücuda yaklaşık 26 dakikada uygulanabilen en hızlı IPL cihazı olma özelliğini taşıyor. Altı farklı enerji seviyesi bulunan cihaz, özel hassas başlığı sayesinde uygulama yüzeyini küçülterek, yüz bölgesinde de güvenli kullanım imkanı veriyor. Atış yapılan alanda iz bırakarak tekrar aynı bölgeye atış yapılmasını önlüyor. 250 bin ışık atımlı IPL 250.000 SalonPro Sistem, yaklaşık 26 dakikada uygulanabilen en hızlı IPL cihazı olma özelliğini taşıyor.

Kompakt tasarımı ile vücudunuzun en küçük bölgelerinde bile en etkili sonucu veren IPL 100.000 SatinskinPro Sistem Kompakt Tasarım 100 bin ışık atımına sahip. Pratik, hızlı, güvenli kullanımıyla yüz, kol, bacak, koltuk altı, bikini bölgesi, göğüs ve sırt için güvenli uygulama imkânı sağlıyor. Tüm vücuda sadece 19dk. ile 58 dk. Arasında uygulanabilen en hızlı kompakt cihaz olma özelliğini de taşıyan IPL 100.000 SatinskinPro Sistem, uzun süreli pürüzsüzlük ve ipeksi bir ten için uygun çözüm sunuyor.

Cevap bırakın