Yaza hazır mısınız?

Yaza hazır mısınız?

0

Yaza hazır mısınız? Havalar ısınmaya başladı ve artık hepimiz yavaş yavaş yaz için planlarımızı ve hazırlıklarımızı yapmaya başladık. Tabii, biz kadınlar için en önemli hazırlık bakım. Yaz için saçlarımızı hazırlamalı, istenmeyen tüylerimizden kurtulmalı ve yüzümüzü de güneşin sıcağına karşı hazırlamalıyız, öyle değil mi? Gelin, bunları hangi ürünlerle yapacağımıza birlikte göz atalım…

Yaza hazır mısınız?

Artık evden çıkarken kalın montlarımız yerine üzerimize ince bir hırka alıyorsak yaz gelmiş demektir. Yazın gelmesi demek de, yoğun iş hayatına kısa bir süre ara verilmesi, küçük tatil planlarının yapılması ve kafaların da biraz stresten uzaklaşması anlamına geliyor. Erkekler belki bir bavul alıp hemen tatile çıkabilir ama biz kadınlar için durum biraz daha farklı. Çünkü yüzümüze güneşe çıkmadan önce bakım yapmalı, istenmeyen tüylerimizden arınmalı ve saçlarımızın yıpranmaması için yaza hazırlamalıyız. Peki, siz yaza hazır mısınız?

Kuaförden çıkmış gibi…

Yaza hazır mısınız? Bakıma öncelikle saçlarımızdan başlayalım. Remington’ın 80’inci kuruluş yılı için özel olarak ürettiği Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici ile saçlarınıza ışıltı katabilirsiniz. Ürün, keratin & badem yağı ile zenginleştirilmiş olduğundan saçlarda maksimum koruma ve bakım sağlıyor. Geliştirilmiş seramik plakaları ile daha pürüzsüz ve parlak saçlara ulaşmanıza olanak sağlayan Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici ile, 150 – 230 derece arasında 5 ısı ayarı, 15 saniyede hızlı ısınma özelliği ve saçın nem oranını saniyede 8 kez ölçen patentli akıllı ısı koruma sensörü ile kuaförden çıkmış gibi gözükmek mümkün. Şık gölge grisi ve pembe altın rengi tasarımlara sahip Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici ile saçlarınıza sağlıklı bir görünüm ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Remington Keratin Protect Akıllı Saç Düzleştirici ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

İstenmeyen tüylerden kurtulun

Yaza hazırlanırken kullanabileceğiniz bir diğer önemli ürün de tabii ki istenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olacak epilasyon cihazı. Braun’un FaceSpa ürünü bunun için güzel bir tercih olabilir. Yüzünüzdeki tüylerden arınmanızı sağlayacak bu ürün, değişen cilt bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmek için aynı yüz epilasyon başlığı ve temizleme fırçasıyla birlikte geliyor. Yeni Braun FaceSpa, tek bir cihaz ile istenmeyen tüyleri alırken derinlemesine gözenek temizlemesi de yapıyor. Braun epilatör başlığı, detaylı ve rahat bir epilasyon sağlarken, ağdaya oranla 4 kat daha kısa tüyleri ve en ince tüyleri bile hassas biçimde alabiliyor. Braun’un şarj edilebilir FaceSpa akıllı cihazı, uygulama bölgesini değiştirmeniz için uyaran akıllı zamanlayıcısı sayesinde mükemmel bir performans sağlıyor.

Braun FaceSpa Epilatör ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Pürüzsüz bir cilt…

Yaza hazır mısınız? Evet, son olarak da cilt bakımınızı yapmanıza kolaylık sağlayacak bir ürünü sizlere önermek istiyoruz. Arzum’un Bellissima Face Cleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti ürünü, elle yapılan temizliğe göre cildinizi tam 7 kat daha fazla temizlediği için güzel bir tercih olacaktır. Ürünü, özel tasarlanmış üçgen başlıkları sayesinde, yüzünüzün en kıvrımlı bölgelerinde bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Su geçirmeyen özelliği sayesinde duşta da rahatlıkla kullanmanız mümkün. Ürünün 2 farklı titreşim hızı ayarı bulunuyor. Ek parçalar olarak temizleme başlığı, peeling başlığı ve mikro masaj başlığı da mevcut. Zaman ayarı sayesinde sesli uyarıda da bulunabiliyor. Her cilt tipi için uygun olan Arzum FaceCleansing PRO ürünü ile sadece 80 saniyede cildinizde derinlemesine bakımın ışıltısını keşfedebilirsiniz.

ARZUM AR5012 Bellissima Face Cleansing Pro Sonic Cilt Bakım Seti ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın