Yaz Tatiline Giderken Çantanızda Olması Gerekenler

0

Tatile gidecek olanlar için alışveriş zamanı başladı, bu yazımda teknoloji ile yakından ilgili kadın ve erkeklerin tatil çantasında olması gerekenleri derledim.

Yaz Tatiline Giderken Çantanızda Olması Gerekenler

Yaz tatiline giderken gerekeli gereksiz her şeyi yanına almak isteyen biriyseniz, “olmazsa olmaz” listesi yaparak tatilinizi daha konforlu bir hale getirebilirsiniz. 

 

 

Teknolojik Kadın Çantası

Teknolojik kadın çantasının olmazsa olmaz kişisel bakım ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Elektrikli diş fırçası

Elektrikli diş fırçaları kısa sürede etkili bir ağız bakımını mümkün kılan ergonomileriyle günlük hayatımızda olduğu kadar tatillerimizde de yanımızda olmazsa olmaz ürünleri arasında. Tatilde daha kontrolsüz yediğimiz ve kalori hesabı yapmadığımız düşünüldüğünde dişlerimize de daha fazla iş düşeceği muhakkak. Bu sebeple çantanıza manuel fırça yerine elektrikli bir diş fırçası koymanızı öneririm. 

İncelemenizi önerdiğim şarj edilebilir diş fırçaları aşağıda. 

ORAL B B PRO 750 Black Box

Tam şarj ile 1 hafta kadar kullanabileceğiniz ORAL B B PRO 750 Black Box, şık seyahat kabı ile çantanızda yer kaplamayan, dişlerinize gözü gibi bakan bir diş fırçası. Manuel diş fırçalarına göre yüzde 100’e kadar daha fazla plak temizleyen bu diş fırçası ile iki dakikada temiz ve bakımlı dişlere kavuşabilirsiniz.

PHILIPS Sonicare HX6877/28 Protective Clean

Bir haftalık kullanımda dişleri beyazlatan;  diş telleri, dolgular, diş taçları ve diş kaplamalarıyla kullanıma uygun olan bu şarjlı diş fırçası, diş eti bakımınızı da eksiksiz yapıyor. 3 mod ve 3 yoğunluk üzerinden kullanabileceğiniz fırçanın şık bir seyahat çantası da bulunuyor. 

 

Saç şekillendirici

Sıcak havalarda saçlarımız nem kaybına uğrar ve şekle girmekte sorun yaşatır. Kontrol edebileceğiniz, kolayca şekle giren saçlar için aşağıdaki saç şekillendiricilerden destek alabilirsiniz. 

BABYLISS C452E Saç Maşası 

Ultra hızlı ısınma süresi ile ıslak veya kuru kullanabileceğiniz bu saç maşası ile tatilde de saçlarınızın kusursuz görünmesini sağlayabilirsiniz. Hafif oluşu sebebiyle kolunuzu da yormayan saç maşası çantanızda fazla yer kaplamayan boyutu ile ideal. 

PHILIPS StyleCare Isıtmalı Düzleştirme Fırçası 

Hafif nemli veya kuru saçı şekillendirmek için kullanabileceğiniz bu düzleştirme fırçasında iki sıcaklık seviyesi ve üçlü fırça ucu tasarımı kullanılmış. 50 saniyede kullanıma hazır olan fırça ile hem saçınıza zarar vermenden hem de hızlı bi şekilde saçınızı düzleştirebilirsiniz. 

Epilatör cihazı 

İstenmeyen tüylerin nerede ne zaman çıkacağı belli olmaz. Doğru seçilmiş bir epilatör cihazı sizi asla zor durumda bırakmaz. Sizin için seçtiğim iki farklı epilatör cihazını aşağıdan inceleyebilirsiniz. 

BRAUN SES9720 Silk Épil 

Hızlı epilasyon ve hızlı sonuç için geniş başlığı ile kullanıma sunulan Silk Épil 9720, tüyleri tek bir hareketle kökünden alıyor. Diz ve koltuk altı gibi zor bölgeler de dahil, tüm hatlara uyum sağlayan cihaz, ıslak ve kuru olarak kullanılabiliyor. 2 saat şarj ile 50 dakika çalışabilen Silk Épil’in ekstra hassas yüksek frekanslı masaj başlığı da bulunuyor. 

PHILIPS BRE245 Satinelle Epilasyon Cihazı

Çantanızda yer kaplamayan ve kuru ortamda kullanabileceğiniz bu epilasyon cihazı, acil durumlarda elinizin altında olduğu için kendinizi şanslı hissettiren bir ürün. Yıkanabilir başlığı ve ergonomisi ile de öne çıkan cihaz listenizde bulunsun.

 

Teknolojik Erkek Çantası

Teknolojik erkek çantasının olmazsa olmaz kişisel bakım ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz. 

Elektrikli diş fırçası

İncelemenizi önerdiğim şarj edilebilir diş fırçaları aşağıda. 

ORAL B Vitality Elektrikli Diş Fırçası

Tüm Oral B yedek başlıkları ile uyumlu olan ve tam şarj ile 1 hafta kadar kullanım süresi bulunan diş fırçası, döner başlığı ile dişlerinizi kolay hızlı bir şekilde temizlemenizi mümkün kılıyor. 

PHILIPS Sonicare HX3212/01 Sonic Elektrikli Diş Fırçası

İki şarj arasında 14 gün kullanım süresi sunan, üç kata kadar daha fazla plağı yok eden bu elektrikli diş fırçası Philips Sonicare’in gelişmiş sonic teknolojisini kullanıyor. Dişlerin arasına su darbeleri uygulanmasını ve fırça darbelerinin plağı kırıp tertemiz yapmasını mümkün kılan bu teknolojik ürünü özellikle diş lekesi ve plak sorunu yaşayanlara öneriyorum. 

 

Erkek Bakım Kiti

Kişisel bakımına önem veren erkekler için geliştirilen, yüz ve vücut için kullanılabilen iki farklı ürünü aşağıda bulabilirsiniz.

BABYLISS MT726E 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Seti

Beş farklı fırçası ile sekiz fonksiyonlu kullanılabilen, tam şarj ile 16 saat çalışabilen eksiz bu bakım setinin  tüm seyahatlerinizin olmazsa olmazı olacağını düşünüyorum. 

BRAUN MGK5260 8in1 Erkek Bakım Seti

Sakal uzatmayı seven erkeklerin favorisi olmaya aday bu erkek bakım seti AutoSensing Teknolojisi ile sakallara şekil vermeyi kolaylaştırıyor. Detaylı şekil vermeyi mümkün kılan, bir saat içinde tam şarj olan ve tam şarj ile 100 dakika çalışan bu sette listenizde bulunsun.

 

Bence herkesin kendine özgü bir tatile giderken alınması gerekenler listesi olmalı. Listenin başında ise hayatımızı kolaylaştıran teknolojik cihazlar yer almalı 🙂 Tatile gidecek olanlara şimdiden iyi tatiller diliyorum.

Tatilinize Renk Katacak Eğlenceli Uygulamalar ile telefonunuzu bir eğlence merkezi haline getirebilirsiniz.

 

Tatilinize Renk Katacak Eğlenceli Uygulamalar

 

 

Cevap bırakın