Yaz geldi! Çocuklara yaz tatili için alınabilecek hediyeler

0

2020 alışılmışın dışında geçmeye devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ‘Yeni normaller’ altında yaşamaya başladı. Farklı yıl geçiren birçok kesim var, buna öğrenciler de dahil. Daha önce yaşamadıkları bir eğitim-öğretim yılından geçen öğrenciler yılın kalan kısmını evlerinden tamamladı ve artık yaz geldi. Yaz tatili boyunca biraz kafa dağıtmak herkes gibi onların da hakkı. İşte tam da bu noktada ebeveynler tarafından bir hediye arayışı başlıyor. Çocuklara yaz tatili için alınabilecek hediyeler listesi aslında oldukça kalabalık diyebiliriz. Biz de bu yazımızda bazı önerilerde bulunacağız ve ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmaya yardımcı olacağız.

Bütün bir yıl boyunca yorulan çocukların stres atması için yardımcı olacak birçok teknolojik ürün bulunuyor. Peki, bunlar ne?

Çocuklara yaz tatili için alınabilecek hediyeler

Doğru hediye seçmek çoğu zaman zorlu bir süreç olabiliyor. Bu seçimi yapmadan önce hediye alacağınız kişinin zevklerini iyi bir şekilde bilmek son derece önemli. İş çocuklara gelince de aslında durum farklı değil. Listemiz doğru seçimler yapmak konusunda size yardımcı olacaktır.

Beats Studio 3 kablosuz kulak üstü kulaklık

Son zamanlarda kablosuz kulaklıklar oldukça popüler. Dizi ya da film izlerken, müzik dinlerken ya da oyun oynarken, bir kablosuz kulaklık hayat kurtarıcı olabiliyor. Beats Studio 3 kablosuz kulak üstü kulaklık modeli de tercih edilebilecek hediyelerden biri olabilir.

Kusursuz Uyarlamalı Gürültü Önleme (Pure ANC) adı verilen gürültü önleme özelliğine sahip olan ve daha iyi batarya süresi sunan Studio3 Wireless kulaklıklar, 22 saat batarya süresi sunuyor. Hem de bunu kablosuz kullanımda ve gürültü önleme aktifken başarıyor. Bu da önceki modele göre 10 saat ekstra süre anlamına geliyor. Ayrıca Fast Fuel özelliği sayesinde sadece 10 dakikalık şarj ile 3 saat batarya süresi elde etme şansınız bulunuyor.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Acer Nitro 5

Oyun oynamayı kim sevmez! Dizüstü bir oyuncu bilgisayarın oyun oynamayı seven çocuklar için Acer Nitro 5 uygun bir seçim olabilir. 512 GB SSD ile gelen dizüstü bilgisayar Intel’in i5-9300H işlemcisinden güç alıyor. 15.6 inçlik ekrana sahip Acer Nitro 5’te GTX1650 ekran kartı kullanılıyor.

Zengin bağlantı seçenekleri ve oyunculara yönelik tasarımıyla dikkat çeken üründe ayrıca kırmızı ışıklı alttan aydınlatmalı klavye ve Acer’ın geliştirdiği soğutma sistemi de detaylar arasında.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sony PlayStation 4 ya da Microsoft Xbox One S

Herkes bilgisayar ile oyun oynamak istemeyebilir. Bunun için de tabii ki iki önemli alternatif var. Bir konsol satın almak istiyorsanız PlayStation 4 ya da Xbox One S modellerine yakından bakmanızda fayda var. Tabii ki bu ikili arasında hangi seçimi yapacağınız tamamen çocuğunuza bağlı. Her iki konsolun da yeni nesli için geri sayım aslında başladı. Ancak, yeni nesli beklemeyemeyecek olanlar için ikilinin hala satın alınabilir olduğunu söyleyebiliriz. PS4 cephesinde geniş bir oyun yelpazesi sizi beklerken, Xbox One S’in en büyük kozunun Xbox Game Pass olduğunu söyleyebiliriz. Game Pass sayesinde aylık abonelik karşılığında 100 farklı oyunu ücretsiz olarak oynamak mümkün.

PS4 satın almak için buraya, Xbox One S satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

DJI Osmo Pocket aksiyon kamerası

YouTube hayatımızın merkezinde ve birçok çocuğun hayalinde YouTube’a içerik üretmek var. Bunun için gerekli bir ekipman alarak, bu yolda hem destek hem de başlangıç için önemli bir adımın atılmasına yardımcı olabilirsiniz. Özellikle hareketli çekimler için ideal olan DJI Osmo Pocket aksiyon kamerası, 4K Ultra HD görüntüler çekebiliyor. Kameranın bataryası 3 dakikada tam kapasite doluyor, 140 dakika ara verilmeden kullanılabiliyor.

DIJ, tasarladığı aksesuar alternatifleri ile çekimleri çok daha pratik bir hale getiriyor. Kask ya da bileğe monte edilebilen kameralar farklı açılardan çekim imkanı sağlıyor. Su geçirmez kılıf takılarak 60 metre derinlikte bile çekim yapabilirsiniz.

Satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın