Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunYarış oyunu Forza Horizon 3'ün tanıtım videosu ve çıkış tarihi

  Yarış oyunu Forza Horizon 3’ün tanıtım videosu ve çıkış tarihi

  forza-herizon-3

  Microsoft’un E3’te tanıttığı Xbox ve PC oyunu Forza Herizon 3’ün tanıtım videosu yayınlanırken çıkış tarihi bilgisi de paylaşıldı. Yapılan resmi açıklamaya göre yarış oyunu, 27 Eylül 2016’da çıkışını gerçekleştirecek. Haberin devamında söz konusu yapıma ilişkin videoyu görebilirsiniz.

  [vsw id=”fTSUgXkfooA” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Peki Forza Herizon serisinin 3. oyununda neler öne çıkacak?

  PlayGround Games’in geliştiriciliğini üstlendiği oyun, sokak yarışları temasına dayanıyor. ABD, Fransa ve İtalya’da geçen serinin önceki yapımlarının ardından yeni yapımın Avustralya’nın zorlu arazilerinde geçeceği belirtildi. Off-road araçlarının da tercih edilebileceği Forza Horizon 3’te çok sayıda iddialı otomobille hız sınırları es geçilebilecek…

  Kapakta bir mega-star!

  Lamborghini Centenario’nun oyunun kapağını süslediği görülürken bazı detaylar da paylaşıldı. Forza Horizon 3 senaryo modunda ister Xbox One, ister PC olsun dört kişiye kadar eşli (Co-Op) oyun oynanabilecek. Böylelikle Xbox One’la PC arasında yoğun bir etkileşim de yaşanabilecek.

  Yarış oyunu, heyecan katsayısını artıran çeşitli oyuncu ekipmanlarını da gerekli kılabilen yapısı ile dikkat çekiyor. Eğer bu oyunu satın almayı düşünüyorsanız bir de yarış direksiyonu edinmeniz tavsiyemiz.

  Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN