Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürYapay Zeka Destekli Copilot+ PC ASUS Zenbook S 16 Türkiye’de

  Yapay Zeka Destekli Copilot+ PC ASUS Zenbook S 16 Türkiye’de

  ASUS, Computex 2024’te yeni yapay zeka destekli modellerini tanıttı. 

  ASUS, Computex 2024’teki Always Incredible sanal etkinliğinde, ProArt, Zenbook ve Vivobook portföylerindeki yepyeni modellerin lansmanıyla, 45+ TOPS NPU AI motoruyla gelişmiş AI özelliğine sahip Copilot+ PC’lerde yeni bir çağ başlattı. Tasarım ve teknoloji meraklıları, sadece 1,1 cm inceliğinde olmasına rağmen AMD Ryzen AI 9 HX 370 işlemciye ev sahipliği yapan ASUS Zenbook S 16 (UM5606) tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de ön siparişe açıldı.  Benzersiz Ceraluminum™ kapağından CNC ile işlenmiş geometrik ızgara tasarımına kadar yeniliklerle dolu olan birinci sınıf 16 inç ultra taşınabilir ASUS Zenbook S 16, sanat ve teknolojiyi birleştiriyor. Ceraluminum, tamamen yeni bir görünüme ve hisse sahip, dayanıklı ve yüksek teknolojili yeni bir seramik olmasıyla dikkat çekiyor.

  Sanat ve teknolojinin çarpıcı bir birleşimi olan premium ASUS Zenbook S 16, sadece 1,1 cm inceliğinde ve 1,5 kg ağırlığında şık ve hafif bir ultra taşınabilir bilgisayar olarak sahneye çıktı. Ultra şık tasarımına rağmen, bu kadar ince bir cihazda benzersiz olan ve ultra sessiz <25 dB soğutma yapabilen gelişmiş 3D buhar odası soğutma sisteminin yardımıyla, müthiş AMD Ryzen AI 9 HX 370 işlemcisindeki NPU’dan 28 W TDP ve 50 TOPS’a kadar güç sağlayabilen bir işçilik şaheseri olarak dikkat çekiyor. CNC ile işlenmiş klavye alanında, yeni bir geometrik ızgara tasarımı toz girişini azaltırken maksimum hava akışı sağlıyor.

  Tamamen metal şasi, seramiğin güzelliğini ve hissini alüminyumun sağlamlığıyla harmanlayan ASUS’un özel yeni malzemesi Ceraluminum™’dan yapılmış bir dış kapağa sahip.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN