Yanında ne yesek?

Yanında ne yesek?

0

Akşamları işten geldikten sonra ya da haftasonları soğuk havalarda evde film izlemeyi seviyor musunuz? Peki, yanında mısır, waffle, patates kızartması gibi şeyler atıştırmayı? Haydi ilk fırsatta bu keyfe zaman ayırın ve uzun zamandır izlemek istediğiniz filmi satın alın. Sıra gelsin “yanında ne yesek?” diye düşünmeye…

yanında ne yesek?

Yanında ne yesek?

Dışarıda buz gibi bir hava var ve canınız bu haftasonu hiç dışarı çıkmak istemiyor. Uzun zamandır izleyemediğiniz filmler ya da diziler birikti. Arkadaşlarınız diziler hakkında heyecanlı yorumlar yapıyorken siz konudan uzak kalmayın. Madem hava buz gibi ve canınız da dışarı çıkmak istemiyor, bugünü kendinize ayırın. En sevdiğiniz filmleri satın alın ya da biriktirdiğiniz dizileri raftan çıkarın. Koltuğun en rahat köşesine kurulun, üzerinize battaniyenizi alın, yanına sıcak çayınızı hazırlayın. Aklınızda tek bir düşünce kalsın. “Yanında ne yesek?” diye düşünmeye başlayabilirsiniz.

Kızartalım bir patates!

Film izlerken kolay atıştırılacak yiyecekler tercih edilir. Bunların en başında patates kızartması, sosis, tavuk kanadı gibi yiyecekleri sayabiliriz. Bunları hazırlayabilmeniz için sizlere Tefal’in Actifry ürününü önerebiliriz. Çok yönlü Tefal fritöz, patates cipsinden çok daha fazlasını yapmanıza da izin veriyor. Öyle ki Tefal fritözünüzle başlangıçlardan tatlılara kadar pek çok tarifi pratik ve lezzetli şekilde hazırlayabilirsiniz. Tefal Actifry Original ile sadece 1 kaşık yağ kullanarak etten balığa, sebzeden atıştırmalıklara kadar bin bir çeşit leziz yemekler hazırlayabilirsiniz. Çıkarılabilir zamanlayıcı sayesinde evinizin her noktasında Actifry’da pişen yemeğinizin süresini kontrol edebilirsiniz. Bulaşık derdinize son verecek bulaşık makinesinde yıkanabilir parçaları ile dikkatleri çeken Tefal Actifry Original sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlamak için sizin en büyük yardımcınız oluyor.

TEFAL Actifry Original 1 kg beyaz fritöz ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Evde waffle keyfi

Film izlerken canınız tatlı çekiyorsa aklınıza gelen ilk lezzetlerden biridir waffle. Evde yapımı da oldukça pratik bir tatlıdır. Evde tatlı vakitler geçirmek isteyenlere Korkmaz Mia Waffle Makinesi ile tam kıvamında lezzetler sunuyor. Eşit ısı dağılımı sağlayan, yapışmayı önleyen ve kolay temizlenebilen granit iç yüzeyi ile fark yaratan Korkmaz Mia Waffle Makinesi’nin el yakmayan özel tasarım kulpları ve ayarlanabilir ısı kontrolü de bulunuyor. Yanında ne yesek diye düşünürken, waffle’ınızı hangi çikolata ve meyve seçenekleriyle süsleyeceğinizi de düşünmeye başlayabilirsiniz. Üzerini de fındık, fıstık, hindistan cevizi gibi seçeneklerle süslemeyi de unutmayın.

KORKMAZ Mia waffle makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Çek bir tost

“Yanında ne yesek?” diye düşünürken tostu de es geçmemek lazım. Arzum’un Grandia Izgara ve Tost Makinası, tek seferde 6 adet lezzetli tostu masalara taşıyor. 180 derece açılabilir üst gövdesi, yağ damlama tepsisi, çıkarılabilir yapışmaz alüminyum döküm ısıtıcı plakalar ve spatula ile kullanım kolaylığı sunan makina, kademeli ısı ayar düğmesi ile her damak zevkine uygun tostu pişiriyor. Arzum Grandia Izgara ve Tost Makinası, kilitleme mandalıyla da evinizin güvenliğini sağlıyor.

ARZUM Grandia ızgara ve tost makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Çaysız olmaz

“Yanında ne yesek?” dedik ama bütün bu lezzetli yiyecekler yanında çay olmadan gitmez. Battaniyenin altında elinizde çay fincanınız olmadan bir fotoğraf karesi düşünebiliyor musunuz? Sizlere Bosch’un çay makinesini önermek istiyoruz. 1.7 litre çelik su ısıtıcısına ve 0.8 litrelik cam demliğe sahip olan çay makinesi, 1800 wattlık gücüyle suyunuzu en kısa sürede hazır hale getiriyor. Çayı demledikten sonra sıcak kalmasını sağlamak için demliği kettle üzerine de koyabilirsiniz.

BOSCH TTA5603 çay makinesi ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın