Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürYandex Reklam Ağı ile web gelirlerini artırmak mümkün

  Yandex Reklam Ağı ile web gelirlerini artırmak mümkün

  YandexAds, Avrupa’nın en büyük internet şirketlerinden biri olan Yandex’in bir bölümü olarak dijital reklamcılık sektörünü dönüştürüyor ve rekabetin yoğun olduğu dijital arenada web gelirini artırmak isteyen işletmeler için güvenilir bir ortak olarak ön plana çıkıyor.

  Yandex Reklam Ağı’nın (YAN) reklamcılık ekosisteminde yayıncıların bir adım öne çıkmasını sağlayacak özelliklerini Yandex Kıdemli Yayıncı İlişkileri Müdürü Mihail Şvabenland açıkladı. Şvabenland, “Yandex Reklam Ağı çok yönlü avantajlarıyla yayıncıların gelirini artırmasına yardımcı oluyor. Her şeyden önce Yandex Reklam Ağı’nın web sitelerine trafik çekme konusunda ciddi bir uzmanlığı bulunuyor. Ayrıca Brezilya, Şili, Meksika, BAE, Türkiye, İsrail, Vietnam, Tayland, Endonezya gibi çeşitli bölgelerden binlerce reklam verene doğrudan erişim sağlıyoruz” dedi.         

  Geliştirilmiş kullanıcı deneyimi sunan Yandex Reklam Ağı (YAN), katı moderasyon kurallarıyla 300’den fazla metriği dikkate alarak web sitesi kullanıcılarına özelleştirilmiş reklamlar sunmak için makine öğrenme algoritmalarını kullanıyor. Bu da yüksek Tıklama Oranları (TO) ve Bin Gösterim Başına Maliyet (CPM) değerleri sağlayarak yüksek kalitede reklamcılığı garanti ediyor.

  Detaylı analizler ve raporlar sunarak yayıncılara reklam performansı ve gelir üretimi alanında yakın takip imkânı sağlayan Yandex Reklam Ağı’nın otomatik ödemeleri sayesinde reklam verenler kazançlarını sorunsuz bir şekilde alıyor ve kesintisiz gelir akışı sağlıyor.

  YAN ile yayıncılara gelirlerini artırma fırsatlarını genişletme fırsatı verdiklerini vurgulayan Yandex Kıdemli Yayıncı İlişkileri Müdürü Mihail Şvabenland, “YAN, dijital reklamcılık alanında başarılı olmak isteyen yayıncılara inovatif bir açılım sunuyor. Header Bidding çözümü, çok platformlu entegrasyon ve şeffaf analitik yaklaşımı aracılığıyla Yandex Prebid’in Türkiye’deki yayıncılar için de çok etkili bir araç haline geleceğine inanıyoruz” diye konuştu.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN