XPG’nin GENESIS DDR5 belleklerine Good Design Award ödülü

0

XPG’nin GENESIS DDR5 bellekleri Good Design Award’un sahibi olurken XPG HEADSHOT oyuncu faresi bu ödülün yanında Golden Pin Design Award’un da sahibi oldu.

XPG, 2021 Good Design Awards kapsamında 4D baskı yöntemiyle üretilen faresi XPG HEADSHOT’ın ve DDR5 RAM modeli XPG GENESIS’in tasarımda mükemmeliyet dalında ödül kazandığını açıkladı.

XPG HEADSHOT Gaming Mouse

4 boyutlu baskı teknikleri ve yapay zekâ teknolojisi kullanılarak üretilen XPG HEADSHOT gaming Mouse bu yönüyle ilginç bir ürün. 4D baskıyla oluşturulan çapraz şeritler fareye değişebilen, hareketli bir yüzey sağlarken son derece hafif ve dayanıklı bir gövde yaratıyor. 4D baskı sayesine HEADSHOT’ın şekli kullanıcısının eline uyacak şekilde ayarlanabiliyor.

HEADSHOT’ın tasarımında çıkış noktası olarak üç kıstas belirlenmiş. Hafiflik, benzersiz ergonomi ve şık tasarım. Tüm bu kıstasları karşılayan fare, Japonya’nın en prestijli tasarım ödüllerinden Good Design ödülü yanında Tayvan’ın en köklü tasarım ödüllerinden Golden Pin tasarım ödülüne de layık görüldü.

XPG GENESIS DDR5 Bellek

XPG’nin yeni nesil DDR5 bellek ailesinin ilk üyesi olan GENESIS DDR5 RAM, PC oyuncularına daha önce görmedikleri yeni nesil bir performans sunmayı vadediyor.

Performans bakımından iddialı olan GENESIS, Good Design Award alarak tasarım konusundaki iddiasını da kanıtlamış oldu. Biri parlak diğeri mat iki farklı yüzey yapısına sahip olan bellek, birbirini kesen geometrik çizgiler ve yükseltiler ile zarif bir görünüme kavuşuyor.

Cevap bırakın