XPG yeni ürünleri ile CES 2022’de boy gösterecek

0

Marka iki yıllık aranın ardından oyuncular için ürettiği en yeni ürünleri Las Vegas’taki etkinlikte tanıtacak

Oyuncular, esporcular ve teknoloji meraklıları için hazır sistemler, bileşenler ve çevre birimleri üreten XPG, 5-7 Ocak 2022 tarihleri arasında yapılacak CES 2022 fuarına katılacağını açıkladı. Firma Venetian, Titian Ballroom, #2202 adresindeki standında, aralarında en yeni DDR5 belleklerin, PCIe 5.0 SSD’lerin ve Platinum sertifikalı yeni PSU modellerinin de olduğu XPG ve ADATA markalı en yeni donanımlarını ilk kez gösterecek.

XPG ve ADATA, en yeni PCIe Gen5x4 SSD ve DDR5 DRAM modelleriyle yeni nesil performansı tüm oyuncuların ve kullanıcıların emrine sunmaya hazırlanıyor. Firmanın standını ziyaret edenler XPG LANCER RGB DDR5 RAM ve CASTER RGB DDR5 RAM modellerini ilk kez görme şansı yakalayacaklar. Bu iki üründen LANCER 6000MT/s (megatransfer), CASTER ise 7000MT/s hıza ulaşabiliyor. Ayrıca, ADATA’nın kurumsal kullanıcıları memnun edecek DDR5-4800 U/SO/R-DIMM bellekleri de yine stantta yer alacak.

Bunlara ek olarak, prototip aşamasındaki iki ADATA PCIe Gen5x4 SSD de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. İlk model, “Project Nighthawk” kod adlı, Silicon Motion SM2508 kontrolcülü ve saniyede 14GB’a kadar okuma, 12GB’a kadar yazma hızına ulaşabilen bir SSD. “Project Blackbird” kod adlı diğer SSD modeli ise InnoGrıt IG5666 kontrolcü barındırıyor ve saniyede 14GB’a kadar okuma, 10GB’a kadar da yazma hızına ulaşabiliyor. Her iki SSD de 8TB’a ulaşan kapasite seçenekleri sunuyor.

Son olarak, ADATA’nın yeni Elite SE920 USB4 taşınabilir SSD modeli de ziyaretçileri bekliyor olacak. Saniyede 40Gb veri aktarım hızına ulaşabilen ürün, dâhili bir fanın da yer aldığı özgün bir soğutma çözümüne sahip.

Cevap bırakın