XPG yeni PC bileşenleri ve aksesuarlarını vitrine çıkardı

0

Oyuncular, donanım meraklıları ve profesyonel esporcular için yüksek performanslı ürünler sunan XPG, Bronze sertifikalı yeni PYLON PSU ailesini, VENTO işlemci fanlarını ve PRIME ARGB LED şeritlerini duyurdu.

Yıl içerisinde çıkardığı XPG CORE REACTOR güç kaynağının başarısının ardından markanın ikinci PSU modeli daha geniş bir yelpazedeki kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip. 80 Plus Bronze sertifikasını almayı başaran ürün %89’luk çevirim verimliliğiyle Gold seviyesindeki güç kaynaklarına yakın bir performans sunuyor. Aralıksız olarak 7/24 çalışmak üzere tasarlanan XPG PYLON farklı kullanım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 450W, 550W, 650W ve 750W olarak dört farklı Watt seçeneğiyle geliyor.

XPG’nin yeni VENTO 120 ve VENTO 120 ARGB fanları, kullanıcılara rahatsız edici fan gürültüsü olmadan yüksek soğutma kapasitesi sunuyor. Her iki fan modeli de 1200RPM hızda çalışırken 45,3 CFM (Feet küp/ dakika) hava akışı sağlayabiliyor. Özel tasarım bilye yatağı sayesinde yalnızca 23 desibel gürültü yaratan ürün, 40 derece sıcaklıkta 40,000 saat MTTF değeri vadediyor.

XPG PRIME ARBG LED Şerit…

XPG PRIME ARGB LED şerit sistemlerini RGB aydınlatma ile süslemek isteyen kullanıcılara çekici bir alternatif sunuyor. Ön tanımlı 8 rengi ve 4 adet aydınlatma efekti bulunan ürün, üzerindeki 5050 yonga seti sayesinde güçlü bir parlaklık verebiliyor. XPG PRIME ARGB LED şeritte SK6812 LED’ler kullanıldı. 120cm uzunluğundaki LED şerit mıknatıslar veya macun tipindeki yapıştırıcılar ile kolaylıkla kasa içine monte edilebiliyor.

Cevap bırakın