Xperia XZ2 Premium özellikleriyle parmak ısırtıyor!

0

Sony’nin merakla beklenen telefonu Xperia XZ2 Premium hakkında tüm detaylar ortaya çıktı. Yeni tanıtılacak telefon, birçok özelliği beraberinde getirecek gibi duruyor. Bununla birlikte, modelin tasarımında büyük değişikliğe gidildiği açıkça gözüküyor.

Xperia XZ2 Premium çift ana kamera ile geliyor!

Telefonun ortaya çıkan özellikleri, rakipleri ile yarışır durumda olduğunu görüyoruz. Modelin resmi sitesinde yer alan bilgilere göre, çıkan bilgi ve görseller çok konuşulacak gibi duruyor.

Snapdragon 845 işlemci kullanan model, kamera noktasında Xperia tarafında bir ilke gidiyor. Çift arka kamera ile gelecek telefon, 19 Megapiksel çözünürlüklü ve f/1.8 diyafram açıklığı sunan RGB kameraya sahip olacak. Bu kamerada Motion Eye teknolojisi de olacak.

Xperia XZ2 Premium

İkinci kamera ise 12 Megapiksel çözünürlüğe ve f/1.6 diyafram açıklığına sahip Monochrome bir sensöre sahip olacak. Ek olarak, fotoğraflar için maksimum ISO değeri 51200 olacak. Videolar içinde video için maksimum ISO değeri 12800 olacak. Telefonun ön kamerası da 13 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacak ve düşük ışın sensörü de var. Ayrıca modelin kamerası 4k HDR video çekebiliyor ve 960fps ağır çekim modu da var.

Model, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. Bununla birlikte, cihazda dahili hafızada yer alacak. 5.8 inç oranına ile gelecek telefon, 16:9 ekran boy oranına sahip olacak. Bu özelliklerle birlikte cihaz, 2160 x 3840 ekran çözünürlüğüne sahip olacak. Yani telefonun ekranı 4k HDR olarak karşımıza çıkıyor. Telefonun pil boyutu 3,450 mAh olacak.

Cevap bırakın