Xiaomi’nin yeni telefonu Mi 10 Lite tanıtıldı!

0

Xiaomi bugun gerçekleştirdiği lansman ile en yeni telefonlarını tanıttı. Xiaomi Mi 10 Pro, Mi 10 ve en çok merak edilen model Mi 10 Lite tanıtıldı. Peki merak edilen model olan Mi 10 Lite özellikleri neler gelin yakından bakalım.

Xiaomi Mi 10 Lite özellikleri neler?

Telefonun ilk olarak ekranına baktığımızda 6.57 inç büyüklüğünde OLED bir ekran görüyoruz. 6.57 inç büyüklüğündeki bu ekranın altında parmak izi okuyucusu da bulunuyor. Telefonun işlemcisine baktığımız zaman da farklı bir işlemci görüyoruz. Snapdragon 765G işlemcisi ile gelen model, bu işlemcinin özellikleri ile beraber 5G desteğine kavuşuyor. 5G desteği ile beraber bu model, uygun fiyatlı 5G destekleyen modeller arasında kendisine yer buluyor.

Arka taraftaki kameralara baktığımızda 4 kamera görüyoruz. Yapay zeka destekli bir 48 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera bizleri bu telefonda karşılıyor. Ön taraftaki kamera ise 16 Megapiksel çözünürlüğü ile karşımıza çıkacak. Telefonun içerisinde 4.160 mAh büyüklüğünde bir batarya yer alıyor. Son olarak telefonun depolama alanına baktığımızda da 64 GB depolama alanı ve 128 GB depolama alanını görüyoruz.

Cevap bırakın