Xiaomi’nin karşımıza çıkartacağı telefonlar belli oldu!

0

Tüm dünyada Covid-19 salgını devam ederken akıllı telefon üreticileri yeni telefon modeller için çalışmaya devam ediyor. Samsung’un ardından Xiaomi’den de yeni modeller için bir sızıntı geldi. İşte Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modelleri için sızıntıları!

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modelleri için sızıntıları!

Xiaomi Mi 10T: Xiaomi Mi 9T’nin devamı olarak karşımıza olan model bazı ülkelerde Redmi K20 olarak piyasaya çıkmıştı. Yine modelin Redmi K30 olarak çıkma ihtimali bulunuyor.

Xiaomi Mi 10T Pro: Xiaomi Mi 9T Pro’nun bir sonraki versiyonu olan telefon, Redmi K30 Pro ismiyle de bazı ülkelere sunulabilir. Bizim ülkemizde ise hangi isimle geleceği şu anda belli değil.

Xiaomi Mi 10S: Yeni modelin büyük bir ekrana sahip olacağı iddiaları ortaya atıldı, ayrıca iddialara göre bu model bazı ülkelerde Redmi X10 ya da Poco F2 ismiyle satışa çıkacak. Kısacası aynı model farklı ülkelerde farklı isimler ile karşımıza çıkabilir.

xiaomi gelecek modeller

Xiaomi Mi 10S Plus 5G: Bu model de Mi 10S’nin 5G destekli versiyon olması bekleniyor. Yine aynı isimlere ek olarak “5G” eklenerek satılabileceği söyleniyor. Telefonun bu isim takısının hakkını vererek 5G’yi desteklemesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 7 (2020): Şirket daha önce duyurmayıp kullanıcılara tanıtmadığı  “7” serisi için çalışmalar içinde olabilir.

Karşımıza çıkan bazı modeller bu şekilde. İsimsel olarak sızıntılar doğrulanma ihtimaline sahip olsa bile, bu modellerin özellikleri hakkında şu anda herhangi bir şey söylemek için çok erken. Yakın zamanda hep beraber hangi model, hangi özellikler ile kullanıcıların karşısına çıkacak göreceğiz.

Cevap bırakın