Xiaomi’den yepyeni gizemli bir telefon geliyor!

0

Xiaomi‘nin başarılı Mi ve Redmi serilerine bir yeni cihaz grubu daha katılacakmış gibi görünüyor. Çin’in popüler telefon üreticisi, bu kez farklı bir segment ile karşımızda olacak. Xiaomi POCOPHONE adıyla ortaya çıkan bu yeni telefon nasıl olacak? İşte tüm bilinenler.

Xiaomi POCOPHONE özellikleri nasıl olacak?

Öncelikle akıllı telefon serisinin oldukça ilginç bir isme sahip olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. M1805D1SG model numarası ile listelenen cihazın iki farklı versiyon ile gelmesi bekleniyor. Cihazın 2.5 GHz ve 5 GHz Wi-Fi bantları ve Bluetooth bağlantısı desteğine sahip olduğu görülüyor. Ayrıca, cihazın ölçüleri olarak ise 151 mm uzunluk ve 76 mm genişlik veriliyor. Köşeden köşeye uzunluk ise 163 mm.

Yine sızıntılar ile cihazın 2G (900 MHz / 1800 MHz), 3G (CDMA2000 FDD) ve 4G (FDD-LTE 2600 MHz / 1800 MHz / 900 MHz) bantlarına destek sunduğu görülüyor. Bluetooth, çift bant WLAN, GPS, GLONASS ve BeiDou desteği de diğer detaylar arasında. Mobil platform, RAM, dahili depolama kapasitesi vb. teknik özellikler ise şu an için maalesef belirsiz durumda.

Cevap bırakın