Xiaomi’den elleri üşüyenlere powerbank

0

Xiaomi, mini ısıtıcı özellikli powerbank modelini duyurdu. İşte detaylar…

Uygun fiyatlı ve geniş ürün yelpazesi ile adından sıkça söz ettiren Xiaomi, şimdi de elleri üşüyenler için mini ısıtıcı özellikli bir powerbank tanıttı.

Akıllı telefonlardan bilekliklere, akıllı ev aletlerinden akıllı yatağa kadar bir çok farklı alanda ürünler üreten Xiaomi ilginç ürünlerle de kullanıcıların karşısına çıkıyor.

İlginç ürünleri ile dikkat çeken Xiaomi son olarak elleri çok üşüyenler için retro tasarımlı bir powerbank üretti. 5.000 mAh kapasiteli mini powerbank akıllı telefonunuzu veya tabletinisizi şarj etmenin yanı sıra çift taraflı bir ısıtma sağlıyor.
52 derecelik bir ısı üreten powerbank ile üşüyen ellerinizi ısıtmanız mümkün oluyor.

Xiaomi’den elleri üşüyenlere powerbank

Çinli teknoloji devinin duyurduğu son ürünlerden birisi olan mini ısıtıcılı powerbank oldukça güvenli olması için ısıya dayanklı plastik ve alüminyum malzemeden üretildi. Cihaz üzerinden kalan pil ömrünü gösterek ufak bir ekran yer alıyor.

Bu ekranda ayrıca cihazın sağladığı sıcaklık hakkında bilgi de veriliyor. Mini ısıtıcılı özelliği ile dikkat çeken ürünün yurt dışında 20 dolar seviyesinde satılması bekleniyor.

Xiaomi mini ısıtıcı özellikli cihazın yanı sıra 10.000 mAh kapasiteli ve radyo özellikli bir başka powerbank daha tanıttı.

Cevap bırakın