Xiaomi yine farklı bir telefon ile çok konuşulacak

0

Uygun fiyatlı telefonlar üretme konusunda oldukça başarılı olan Xiaomi, bir başka konuda da oldukça iyi. Rakiplerine göre iddialı teknolojiler ile öne çıkmayı seven marka, yakın zamanda 150 Megapiksel çözünürlükte bir kameraya sahip telefon ile karşımıza çıkabilir. Peki Xiaomi 150 Megapiksel kameralı telefonu için şu anda neler biliyoruz?

Xiaomi 150 Megapiksel kameralı telefonu nasıl olacak?

Xiaomi karşımıza çok farklı bir şekilde çıkmaya hazırlanıyor. Henüz kesin bir bilgi yok ancak şu ana kadar karşımıza çıkardığı isabetli sızıntılar ile tanıdığımız ICE UNIVERSE yeniden karşımızda. Attığı post ile gündem olan ICE UNIVERSE, yakın zamanda 150 Megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekebilen telefonlar ile karşılaşabileceğimizi söylüyor.

Xiaomi’nin şu ana kadarki amiral gemilerine baktığımız zaman, 150 Megapiksel değeri abartılmış bir değer olarak karşımıza çıkmıyor. Sızıntıya göre de, Xiaomi bu çalışmasını bitirmiş durumda. Biten çalışmanın test edilmesi ve kesinleştirilmesinin ardından ise 150 Megapiksel çözünürlükte fotoğraf çeken telefonları bu yılın sonların görebileceğiz.

Cevap bırakın