Xiaomi yeni uygun fiyatlı kulaklığını tanıttı!

0

Uygun fiyatlı akıllı telefonları ile ülkemizde birçok kullanıcın kalbini kazanan Xiaomi, yeni bir uygun fiyatlı ürünü işe karşımızda. Xiaomi, uygun fiyatlı kulaklığı Mi True Wireless Earphones 2 Basic modelini tanıttı. Peki Mi True Wireless Earphones 2 Basic özellikleri neler?

Mi True Wireless Earphones 2 Basic özellikleri

Geçtiğimiz aylarda karşımıza çıkan kulaklık Mi Airdots 2 SE’nin değiştirilmiş adıyla kullanıcıların karşısına çıkartılacak olan Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklığı, tasarım konusunda da Airdots 2 SE ile tamamen aynı. Kulaklıklar, 4.7 gram ağırlığında. Her iki kulaklığı taşıma kutusuna koyduğunuzda, taşıma kutuları dahil toplam ağırlık 50 grama ulaşıyor.

Mi True Wireless Earphones 2 Basic, 14.2 mm ses sürücüsüne sahip. Kulak kısmı tarafında tasarımsal olarak da AirPods‘a benzeyen kulaklık, ortam gürültüsünü kolay bir şekile izole edebiliyor. 2 adet mikrofona sahip kulaklıklar, dokunmatik kontrol ve otomatik oynatma özelliğine de sahip.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisine sahip kulaklıklar, hem iPhone’larda hem de Android telefonlarda sıkıntısız bir şekilde çalışabiliyor. Yeni tantılan kulaklıklar, 5 saate kadar kesintisiz dinleme süresinin yanında toplam 20 saate kadar kullanım süresi sunuyor.

 

Cevap bırakın