Xiaomi yeni telefonu ile büyük sürpriz peşinde!

0

Çıkarttığı akıllı telefonlarla dikkatleri üzerine çeken Xiaomi markası, en yeni akıllı telefonu için hazırlıklarını sürdürüyor. Merakla beklenen Xiaomi Mi Mix 3 tasarım ve donanım tarafında devrimsel özellikler sunmaya hazırlanıyor.

Xiaomi Mi Mix 3 nasıl olacak?

İlk bilgilere göre Mi Mix 3, bir önceki versiyon olan Mi Mix 2S’de göre çok daha iyileştirilmiş bir ekran kasa oranı sunacak. Yeni render görseller ile akıllı telefonun neye benzeceği ortaya kondu. Yeni render görsellere baktığımızda ise ilk fark edilen şeyin, tıpkı Vivo NEX’te olduğu gibi, kızaklı ön kamera olduğunu görüyoruz.

Aslında bakarsanız Xiaomi bu tarzda bir kamera tasarımına 2015 yılında aldığı patentten beri hazırlanıyordu. Xiaomi’nin patentlediği ön kamera teknolojisi, aynı zamanda LED flaş da içerdiğinen Mi Mix’in nasıl olacağını gerçekten merak ediyoruz.

Çerçeveleri olabilceği en düşük seviyeye çekmeyi amaçlayan firma, telefonun alt kısmında diğer tüm telefonlardan çok daha ince bir çerçeve kullanacak. Hatırlarsanız Mi Mix 2‘nin kamerası alt kısma yerleştirilmiş ve Xiaomi bu alanda deneysel çalışmıştı.

Cevap bırakın