Xiaomi telefonların yeni duvar kağıtları nasıl olacak?

0

Xiaomi, geçtiğimiz günlerde yeni arayüzü MIUI 12’yi kullanıcıların karşısına çıkarmıştı. Bu yeni arayüz ile beraber yeni Xiaomi telefonların ve Xiaomi tarafından bu arayüze güncellenen telefonların yeni arayüz özellikleri nasıl olacak belli olmuştu. Kullanıcıları heyecanlandıran bu detayların arasında en dikkat çekici olanlar arasında Xiaomi yeni duvar kağıtları da vardı.

Xiaomi yeni duvar kağıtları konusunda iddialı

Xiaomi’nin yeni arayüzü ile beraber kullanıcılara bir çok yenilik sunuldu. Bu yeniliklerin arasında yenilenmiş karanlık mod, gelişmiş gizlilik ve güvenlik araçları, yeni animasyonlar, yeni duvar kağıtları gibi birçok detay bulunuyor. Uzun zamandır ortaya çıkardığı isabetli sızıntıları ile tanıtılan Ice Unıverse, Twitter hesabından yeni bir video paylaştı. Bu videoda Xiaomi telefonların kavuşacağı yeni arayüzden bir kısım vardı.

Videoda da gördüğünüz gibi Xiaomi’nin yeni telefonu Mi 10 Pro’ya yeni arayüz MIUI 12 yüklenmiş. Dikkat çeken detay ise duvar kağıdının, kullanıcın kilidi açması ile beraber değişmesi. Ayrıca kilit açıldıktan sonraki değişim, kullanıcın telefonun içerisinde işlem yapması ile beraber de devam ediyor.

Bu animasyonlu duvar kağıdı tek bir örnek olsa da çoğu kullanıcı tarafından oldukça sevildi. Arayüzdeki yeni animasyonlar ve duvar kağıtları güncelleme ile Xiaomi kullanıcıların telefonlarını daha da ferah bir hale getirecek. Ayrıca gelen her güncellemenin kullanıcıları heyecanlandırdığını da belirtelim. Xiaomi, en kısa süre içerisinde yeni arayüzünü belirli telefonlar ile buluşturmayı hedefliyor.

Cevap bırakın