Xiaomi telefonlar için yeni tarayıcı geliyor

0

Xiaomi, ürettiği uygun fiyatlı akıllı telefonlar ile kullanıcılara diğer akıllı telefon üreticilerinden farklı deneyimler sunuyor. Bu farklı deneyimler, üretilen akıllı telefonlardan sonra akıllı telefonların içerisinde gömülü olarak gelen ve genel olarak Google’a rakip olan uygulamalar ile devam ediyor. Xiaomi yeni uygulama ile kullanıcılara daha farklı bir deneyim sunacak.

Xiaomi yeni uygulama ile işleri kolaylaştıracak

Xiaomi’nin yeni uygulaması aslında var olan bir tarayıcının yerine gelecek. Mi Browser olarak adlandırılan ve artık eski diyebileceğimiz tarayıcının yerine kullanıcılar Xiaomi telefonlarında Mint Browser’ı kullanacak. Bu tarayıcı kullanıcılar için hem tasarımsal olarak daha rahat bir gezinme deneyimi sunacak hem de kolay arayüz tuşları ile daha hızlı bir gezinme deneyimi sunacak.

Xiaomi’nin akıllı telefonlarında kullanacağı tarayıcıda, alt gezinme çubuğu, önerilen YouTube videoları ve oyunlar için iki sekme ve yeni bir uygulama simgesi gibi birkaç ince özellik ile beraber gelecek. Xiaomi ayrıca, kullanıcıların Facebook gönderilerine doğrudan tarayıcının ana sayfasından erişmelerini sağlayacak özel bir Facebook sayfası da ekledi.

Cevap bırakın