Xiaomi telefonlar için yeni özellik geliyor

0

Xiaomi telefonlar için gelen güncellemerin sayısı her geçen gün artıyor. Piyasadaki çoğu telefonundan desteğini kesmeyen Xiaomi, MIUI 12 arayüzü güncellemesini yakın zamanda birçok model için yayınlayacak. Bu güncelleme ile gelecek özellikler arasında bir yenisini daha ekledi.

MIUI 12 arayüzü ile gelecek özellikler giderek artıyor

Xiaomi kullanıcıları için güzel haberler gelmeye devam ediyor. Kullanıcılar için geçtiğimiz aylarda tanıtılan yeni arayüz MIUI 12 hakkında gelen bilgilerde, iPhone’ların yeni işletim sistemi iOS 14’teki bir özellik de var. Gelecek yeni özellik ile beraber telefonun arkasına 2 veya 3 defa tıklayarak farklı kısayollara erişebileceğiz.

Çift dokunma özelliği olarak da bilinen bu yenilik, Xiaomi telefonlarda hızlı kısayollar olarak anılabilir. Güncellemeyi alacak telefonunun kısayolları belirli özelliklere atanabilecek. Kullanıcı bu atamayı gerçekleştirdiği zaman, telefonun arkasına çift veya belirli bir sayıda dokunarak istediği özelliğe hızlıca gidebilecek. Xiaomi kullanıcıları için yeni gelecek arayüz güncellemesi ile beraber kullanıma sunulacak bu özellik, telefon içerisinde hızlı bir şekilde uygulama açma gibi işlevsellikler sunabilir.

MIUI 12 güncellemesi alacak modeller

-Xiaomi Mi 10 Pro

-Xiaomi Mi 10

-Xiaomi Mi 10 Youth Edition

-Xiaomi Mi 9 Pro

-Redmi K30 Pro

-Redmi K30

-Redmi K20 Pro

-Redmi K20

-Mi Mix 3

-Xiaomi Mi 8 series

-Redmi Note 8 Pro

-Redmi Note 7

-Redmi Note7 Pro

-Mi Mix 2

-Redmi 8

-Redmi 8A

-Redmi 7

-Redmi 7A

-Mi CC9

-Mi CC9 Pro

-Mi CC9e

Cevap bırakın