Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımXiaomi Redmi Note 12 Serisi ile tanışın

  Xiaomi Redmi Note 12 Serisi ile tanışın

  Redmi Note 12 Serisi, fotoğrafçılık ve genel kullanıcı deneyimini yeniden tanımlayarak amiral gemisine özgü özellikleri üst-orta sınıf cihazlara getirmeye devam ediyor.

  Xiaomi Redmi Note 12 Serisinin merakla beklenen ürünleri 6GB RAM ve 128GB ROM’a sahip Redmi Note 12 8.499 TL ve 8GB RAM ve 256GB ROM’a sahip Redmi Note 12 Pro ise 10.999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla tanıtıldı.

  Redmi Note 11 Serisinin başarısı üzerine şekillenen Redmi Note 12 Serisi, sevenleri için büyük önem taşıyan özelliklerde bir kez daha dikkat çekici geliştirmeler sunuyor. Bu geliştirmeler arasında kamera sistemi, pil ömrü, şarj hızı ve kullanıcı dostu tasarım yer alıyor.

  Redmi Note 12 Serisinin lansmanı ile Xiaomi, üst düzey akıllı telefon özelliklerini dünyada daha fazla kullanıcıya erişilebilir kılma konusundaki kararlılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Marka ayrıca parlak ve net bir ekrana, çeşitli spor ve sağlık işlevlerine ve hassas çok sistemli GPS bağlantısına sahip şık ve yeni bir akıllı saat olan Redmi Watch 3 de duyurdu.

  Redmi Note 12 Pro, her anı çarpıcı ayrıntılarla yakalamak için profesyonel düzeyde bir kamerayla geliyor. Redmi Note 12 Pro, 1/1,52 inç Samsung sensörün yanı sıra 9’u 1 arada piksel gruplama ve çift doğal ISO ile portre çekimlerinde doğal bir bokeh efekti oluşturmaya olanak tanıyan 2MP derinlik kamerasına sahip.

  Redmi Note 12 Pro’da, akıcı kaydırma ve gecikmesiz geçişler için 120Hz ekran yenileme hızına sahip büyük bir 6,67 inç FHD+ AMOLED Nokta Ekran bulunuyor. Ayrıca birinci sınıf görsel ve işitsel deneyim için Dolby Vision® ve Dolby Atmos® sürükleyici ses teknolojisi desteği de sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN