Xiaomi Redmi Note 10 Pro mural sanatçısı Kien ile İstanbul sokaklarında

0

Xiaomi yeni Redmi Note 10 Pro modeli için mural sanatçısı Kien ile İstanbul sokaklarında sınırlara meydan okuyor!

Xiaomi’nin orta sınıf akıllı telefon serisinin en önemli cihazlarından biri olan Redmi Note 10 Pro, mural sanatçısı Kien ile yapılan iş birliği kapsamında İstanbulluları sınırlarına meydan okumaya davet ediyor. İstanbul Design Week, Meeting Of Graffiti All Stars, Rock&Coke gibi festivallerde önemli işlere imza atan ve Cannes Lions, Eurobest, Golden Drum, Kristal Elma, Effie gibi pek çok ödülün sahibi Kien’in dirt art tekniği ile Xiaomi’ye özel çalışmaları Nişantaşı, Kadıköy İskele, Moda ve Bağdat Caddesi gibi semtlerde de yer aldı.

120Hz AMOLED ekrana sahip Redmi Note 10 Pro, olağanüstü tasarımı ve birden fazla renk seçeneğine sahip olmanın yanında yüksek çözünürlüklü kamerası ve çeşitli kamera modlarıyla mükemmel fotoğraflar çekilebilmesine olanak tanıyor. 108MP sensörü ve çift yerel ISO özellikleriyle donatılan model, en ince ayrıntıları yakalıyor. Çok çerçeveli RAW algoritması ile desteklenen Gece Modu 2.0 özelliği de loş ortamlarda bile unutulmaz fotoğraflar çekilmesini sağlıyor. Telefon aynı zamanda çekimleri profesyonel hale getiren Photo Clones (Fotoğraf Klonları), Video Clones (Video Klonları), Dual Video (Çift Video) ve Uzun Pozlama modlarını barındırıyor. Redmi Note 10 Pro gücünü piyasadaki en güçlü 4G işlemcilerden biri olan Qualcomm Snapdragon 732G’den alıyor.

Hizmet verdiği her bölgede yerel bir oyuncu haline gelme misyonuyla hareket eden Xiaomi, Türkiye’ye özel iş birliklerine ve çalışmalarına devam edecek.

Cevap bırakın