Xiaomi’nin yeni telefonu için heyecanlandırıcı haber!

0

Uygun fiyatlı telefonları ile bilinen Xiaomi, en güçlü telefonlarından bir tanesi olacak Xiaomi Mi 10 Pro Plus modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Peki Xiaomi Mi 10 Pro Plus özellikleri neler, bizleri nasıl bir deneyim bekliyor?

Xiaomi Mi 10 Pro Plus tanıtım tarihi belli oldu!

Xiaomi’nin ilk akıllı telefonunu tanıtmasının üzerinden 10 yıl geçti. Xiaomi, bu 10 yılın şerefine en güçlü telefonlarından bir tanesini tanıtmaya hazırlanıyor. Mi 10 Pro Plus olarak adlandırılması beklenen bu model, 11 Ağustos günü tanıtılacak.

Xiaomi’nin yeni telefonu Snapdragon 865 Plus işlemcisi ile gövde gösterisi yapacak. Donanımsal olarak güçlü olacak olan model, arka tarafta 108 Megapiksel ana kamera ile karşımıza çıkacak. Telefonun içerisindeki yüksek çözünürlüklü kamera ve güçlü işlemci UFS 3.0 depolama birimi ile desteklenecek.

Telefon 4.500 mAh büyüklüğünde bir batarya ile karşımıza çıkacak ve bu batarya 55 Watt gücünde bir adaptör ile dakikalar içerisinde şarj olacak. Telefon hakkında şu anda bilinen detaylar böyle olsa da Xiaomi’nin ilk akıllı telefonunu tanıtmasının 10. yılına özel olacak bu model için özeneceği kesin.

Cevap bırakın