Xiaomi’nin tanıtması beklenen iki ses ürünü

0

Xiaomi ürün gamının çeşitliliğini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Bu noktada ortaya çıktığı kadarıyla Xiaomi iki yeni ses ürünü tanıtacak. Şirket bildiğiniz üzere gelecek ay Redmi Note 10 serisini tanıtma planını açıklamıştı. Şimdi ise yeni ortaya çıktığı kadarıyla iki yeni ses cihazı yolda görünüyor.

Xiaomi iki yeni ses ürünü ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor

Kulaklık ve hoparlör modelleriyle kullanıcılarının karşısına çıkan Xiaomi, yepyeni iki yeni ses cihazı tanıtacak. Twitter üzerinden yapılan paylaşımda 22 Şubat 2021 tarihinde Mi serisi için yeni ürünün yolda olduğunu duyurdu. MiSoundUnveil etiketiyle yapılan bu paylaşıma ek olarak bir de video yayımlandı. Bu noktada tanıtılacak cihazın ses kategorisinde olduğu ortaya çıkıyor.

Xiaomi-iki-yeni-ses-urunu-00

Bir de bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Bu tanıtım videosunda ise karşımıza iki ürünün çıkacağının sinyalleri veriliyor. Tahminlere göreyse bu ürünlerden birisi kablosuz ve Bluetooth özellikli bir hoparlör bir diğeri ise boyun bandı formunda tasarlanan bir kulaklık tanıtılacak.

Bahsi geçen ses cihazlarından hoparlör olarak tasarlanan modelde,  16W’luk bir ses çıkışına ek olarak uzun bir pil ömrü bekleniyor. Öte yandan ise kulaklıkların çok daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olması bekleniyor.

Cevap bırakın