Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu için görseller!

0

Özellikle bazı teknoloji devlerinin üretmiş olduğu katlanabilir ekranlı telefonlar sektörün gelişmesini sağladı. Xiaomi de telefonlarıyla dikkat çeken markalar arasında yerini alıyor. Ülkemizde de çok sevilen modellere ev sahipliği yapan Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu için heyecan artıyor.

Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu geliyor

LetsGoDigital tarafından paylaşılan yeni görseller ile birlikte Xiaomi’nin katlanabilir telefon üzerinde ciddi ciddi çalıştığı görülüyor. Sevilen şirketin katlanabilir ekranlı telefonunda 8 inç boyutlarında bir OLED ekran kullanıcağı söylenmişti. Samsung imzalı Galaxy Fold gibi görünen Xiaomi’nin bu telefonunun, büyük ekranının dışında ön kısımda ikinci ve küçük bir ekran ile karşımıza çıktığı görülüyor. Söz konusu telefon açıldığında tablet formuna kavuşuyor.

Xiaomi'nin ilk katlanabilir telefonu
Xiaomi’nin ilk katlanabilir telefonu için görsel

Daha önce de bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. İşte sızdırılan bu görsellerden popüler markanın ilk telefonuna bakıyor olabiliriz. Telefonun kamera konumlandırmasında ise pop-up yani çıkabilir kamera kurulumuna yer verileceği söyleniyor. 25 Eylül 2020 tarihinde katlanabilir bir telefon için bir tasarım patenti alınmıştı. Bu patent ise 20 Kasım 2020 tarihinde yayımlandı.

2021 yılında daha fazla markadan daha fazla model alternatifi göreceğimizden eminiz.

Cevap bırakın