Xiaomi’nin en iyi telefonu nasıl fotoğraf çekiyor?

0

Şubat ayında karşımıza çıkacak olan Xiaomi Mi 10 Pro hakkında farklı sızıntılar gelmeye devam ediyor. Xiaomi’nin amiral gemisi olarak karşımıza çıkacak Xiaomi Mi 10 Pro kamera performansı, sızdırılan fotoğraflar ile ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10 Pro kamera performansı nasıl olacak?

Xiaomi Çin sorumlusu Lu Weibing, Xiaomi Mi 10’un yakınlaştırma yeteneğini gösteren fotoğraflar paylaştı. Paylaşılan fotoğrafların Pro mu yoksa Mi 10 mu olduğu ise açıklamasa da  yüksek bir yerden çekilmiş olan fotoğrafa bakılırsa, yeni modelin yakınlaştırma yeteneği oldukça iyi denebilir.

Kamera performansını gösteren fotoğraflara bakılırsa kullanıcılar bu konuda mutlu olacak. Henüz çok fazla bir bilgiye sahip olmasak da, Xiaomi’den yeni bir telefon bekleyen kullanıcıların oldukça umutlu olduğunu belirtelim.

Xiaomi’nin en güçlü telefonu olması beklenen model, Qualcomm Snapdragon 865’den güç alacak. 6.4 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan bir ekrana sahip olan model de kavisli yapıdaki 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran göreceğiz. 66W hızlı şarj desteğine sahip 5250 mAh bataryadan beslenmesi beklenen telefon dört arka kameraya sahip olacak. 108 Megapiksel ana kameraya 16 Megapiksel + 12 Megapiksel + 5 Megapiksel sensörler eşlik ediyor.

Cevap bırakın