Xiaomi’nin amiral gemileri için sızıntılar var

0

Uygun fiyata yüksek performanslı telefonlar ile karşımıza çıkan akıllı telefon markası Xiaomi’nin en güçlü telefonları yakın zamanda karşımıza çıkacak. Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro olarak adlandırılacak 2 model hakkında ilk bilgiler gelmeye başladı.

Xiaomi Mi 11 ve Mi 11 Pro kısmen karşımıza çıktı

Xiaomi’nin yeni amiral gemileri yakın zamanda karşımıza çıkacak. Xiaomi tarafında büyük bir hazırlık sürerken, yeni telefonu bekleyen büyük bir kitle de bulunuyor. Ekran kısmında  büyük farklılıklar ile gelmesi beklenen modeller, 144 Hz yenileme hızına sahip olacak. Bu ekran yenileme hızı, telefonları kullanırken kullanıcılar için oldukça akıcı ve keyifli bir deneyim sunacak.

Xiaomi’nin amiral gemisi olarak karşımıza çıkacak modeller, Snapdragon 875 işlemcisinden güç alacak. Bu işlemci Android telefonlar arasında kullanılan en güçlü işlemci. Bu durumla beraber Xiaomi’nin yeni amiral gemileri güç konusunda oldukça iddialı olacak.

Mi 11 Pro‘da 16 GB RAM yer alacağı ve batarya tarafında radikal bir rakam olan 6.000 mAh batarya büyüklüğünü de bu modelde göreceğiz. Kısaca, yeni gelen bilgilere bakılarsa Xiaomi oldukça iddialı bir model ile karşımıza çıkacak ve kullanıcılarını mutlu edecek gibi duruyor.

Cevap bırakın