Xiaomi mobil fotoğrafçılığı geliştirmeye odaklandı!

0

Akıllı telefonlar üzerinde kullanılan teknolojilerin ilerlemesiyle birlikte, kamera tarafında da önemli adımlar atılmaya başlandı. Özellikle kameralarda yapay zekanın kullanılmaya başlanması, daha kaliteli ve estetik fotoğrafların çekilebilmesine yol açtı. Xiaomi mobil fotoğrafçılığı geliştirmeye yönelik yeni adımlar atmaya devam ediyor.

Xiaomi mobil fotoğrafçılığı geliştirmeye odaklandı!

Mobil fotoğrafçılıkta görüntülerin çekilmesi kadar, çekilen görüntülerin daha sonrasında düzenlenmesi de oldukça önemli bir süreç. Ortaya çıkan yeni paylaşımlara göre Xiaomi, çekilen görüntülerin daha sonrasında düzenlenmesi tarafında önemli zaman harcıyor.

Xiaomi mobil

Ortaya çıkan yeni paylaşımlar, Xiaomi’nin fotoğraf düzenleme uygulaması üzerinde yeni işlevlerin kullanılabilir hale gelmesi için uğraştığını gösteriyor. Yeni özelliklerin de yapay zeka ile desteklendiği görebiliyoruz. Çekilen görüntülerde özellikle gökyüzü ve ortam tarafında önemli değişiklikler yapılabiliyor.

Yeni özelliğin belirli modellerde, yakın zaman içinde kullanılabilir hale geleceği belirtiliyor. Akıllı telefonlarda gelişen kamera teknolojileri ve yapay zeka destekleri sayesinde, mobil fotoğrafçılığın ilerleyen zamanlarda daha da gelişeceğini söyleyebiliriz.

 

Cevap bırakın