Xiaomi, MIUI 12.5 güncellemesini bir modele daha sundu

0

Xiaomi’nin MIUI 12.5 dağıtımı tüm hızıyla devam ediyor. Şirketin halihazırda MIUI 13 için de çalıştığı söylenirken, bunun akabinde desteklenen diğer modellerde MIUI 12.5 arayüzüne kavuşuyor. Son olarak Mi 8 serisi için sürpriz bir şekilde güncellemeyi piyasaya süren üretici, şimdi ise bu güncellemeyi Mi Mix 2S için kullanıma sundu.

Xiaomi’nin eski modellerinden Mi Mix 2S’in yeni güncellemeyi alıp almayacağı epey merak konusuydu. Ancak Mi 8’in bu güncellemeyi desteklediğini açıklayan Xiaomi, Mix 2S’in de MIUI 12.5’i desteklediği ve bunu ileride alacağını ifade etmişti. Şimdi ise Çinli üretici Mix 2S için merakla beklenen bu güncellemeyi nihayet piyasaya sürmeye başladı.

Mi Mix 2S, MIUI 12.5 güncellemesine kavuştu

Mi Mix 2S için yayınlanan MIUI 12.5 güncellemesi,  V12.5.1.0.QDGCNXM yapı numarasıyla geliyor ve ilk olarak Çin’deki kullanıcılara ulaşıyor. Kararlı beta çatısı altında yayınlanan bu güncelleme, birkaç hafta içinde tüm kullanıcılara sunulacaktır.

Mi Mix 2S, piyasaya ilk sürüldüğünde kutudan Android 8 tabanlı MIUI 9 arayüzüyle çıkmıştı. Bunun ardından cihaz sırasıyla; MIUI 10, MIUI 11 ve MIUI 12 arayüz güncellemelerini aldı. Tabii bununla beraber iki büyük güncellemesi olan Android 9.0 ve Android 10 güncellemesine de kavuştu.

MIUI 12.5 güncellemesi muhtemelen Mix 2S’in son büyük güncellemesi olacak. Üç. MIUI güncellemesi alan bu cihaz, bir sonraki MIUI 13 arayüzünü yüksek ihtimalle desteklemeyecektir.

Cevap bırakın