Xiaomi Mi Note 10 Lite geliyor! Özellikleri nasıl olacak?

0

Xiaomi, Mi Note 10 modelini Kasım 2019’da karşımıza çıkardı. 108 Megapiksel çözünürlüğündeki ana kamerasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken modelden sonra sıra Xiaomi Mi Note 10 Lite’a geldi. Kısa süre önce sertifikası ortaya çıkan Xiaomi Mi Note 10 Lite böylelikle resmen doğrulanmış oldu.

Xiaomi Mi Note 10 Lite özellikleri doğrulandı

Mi Note 10 Lite modelinin geleceğine dair sızıntılar bir süredir teknoloji basınında yer buluyordu. Şimdi ise telefonun Tayland’da sertifika alması ile sızıntılar doğrulanmış oldu. Bu sertifika ile birlikte Mi Note 10 Lite modelinin geleceği resmen doğrulandı. Belgede M2002F4LG model numarasına sahip telefonun isminin Mi Note 10 Lite olduğu görülüyor.

Peki, uygun fiyatlı Mi Note 10 olması beklenen telefonda hangi özellikler olacak?

Tahminlere göre, telefonda 64 Megapiksel çözünürlüğünde bir ana kamera kullanılacak. 8 Megapiksellik ultra geniş açılı lens ve 2 Megapiksellik makro lensin yanında telefoto lens de ana kameraya eşlik edecek.

Donanım tarafında ise 8 nm üretim teknolojisi ile üretilen ve 2.2 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 730G karşımıza çıkacak. Bu işlemcinin bünyesinde Adreno 618 GPU grafik birimini barındırdığını belirtelim.

5.260 mAh’lik bataryadan besleneceği söylenen telefon, 30w hızlı şarj desteği ile gelecek.

Cevap bırakın