Xiaomi Mi Mix 4’e ait yeni görüntü sızdırıldı!

0

Xiaomi’nin yeni nesil Mix serisi akıllı telefonu sızdırılmaya devam ediyor. Her geçen gün farklı bir ayrıntısıyla ortaya çıkan Mi Mix 4, tanıtım tarihine doğru yaklaşırken bu kez de farklı bir detayı ile gündeme geldi.

Uzun süredir beklenen Mi Mix 4, muhtemelen Ağustos ayında gerçekleşecek bir etkinlikte lanse edilecek. Çeşitli kaynaklara göre Çinli üretici Mix 4’e ek olarak, aynı zamanda Mi Pad 5 tabletini de piyasaya sürecek.

Mi Mix 4’ün temperli ekran filmi sızdırıldı

Mi Mix 4’ün tanıtımına artık sayılı günler kaldı. Cihazın tasarımı ve özelliklerine dair hala ortada net bir şey bulunmazken, bugün sızdırılan yeni bir görüntü telefonun nasıl olacağına dair sinyaller veriyor.

Çin’in mikroblog sitesi Weibo’da paylaşılan bir görüntü, Mi Mix 4’ün temperli camını gösteriyor ve cihazın tasarımını biraz da olsa doğruluyor.

Çinli kaynaklar tarafından paylaşılan bu görüntü, daha önceki haberlerde de belirtildiği gibi Mix 4’ün ekran altı kamera ile geleceğini ortaya koyuyor. Resme dikkatli baktığınızda herhangi bir çentik ya da deliğin olmadığını rahatlıkla görmek mümkün.

Öne çıkan son bilgilere göre Mix 4; 1080P+ çözünürlüklü, TCL Huaxing tarafından sağlanan 6.67 inç deliksiz bir kavisli ekran ile gelecek. İşlemci açısından Xiaomi’nin yeni amiral gemisi, Qualcomm’un en son yonga seti olan Snapdragon 888 Plus‘tan güç alacak.

Hızlı şarj tarafında da yine Mix 4’ün üst düzey özellikler ile donatılması bekleniyor. Daha önceki sertifika raporları ve söylentilere göre bu cihaz, 120W kablolu ve 70-80W arası kablosuz hızlı şarjı destekleyen 5.000 mAh pil ile donatılacak.

Cevap bırakın