Xiaomi Mi Mix 4 son virajda!

0

Xiaomi’nin yeni amiral gemisi telefonu TENAA veritabanında listelendi. Ekran altı kamera sistemine sahip olacağı bilinen cihazın kısa süre içerisinde duyurulması planlanıyor.

Xiaomi, Ağustos ayı itibariyle amiral gemisi Xiaomi Mi Mix 4’ü tanıtacak. Çinli sertifikasyon kurumu TENAA akıllı telefonu veritabanına dâhil etti. TENAA kayıtları gösteriyor ki akıllı telefon 2106118C model numarasına sahip.

Akıllı telefon 256 GB depolama alanı + 8 GB RAM ile gelecek. Diğer versiyonu ise 256 GB depolama alanı ve 12 GB RAM  barındırıyor.

Söylentilere göre daha pahalı üçüncü bir modeli de olacak. Bu ise 512 GB depolama alanıyla ve 12 GB RAM ile donatılacak. Bu cihazın snırları zorlayacak bir alternatif vadedeceğine şüphe yok.

Akıllı telefonun 6.67 inç Quad HD+ ekran taşıyacağı ve bu ekranın 120 Hz tazeleme oranına sahip olacağı tahmin ediliyor. Ekran altı selfie kamerasının olacağı da gelen bilgiler arasında.

Amiral gemisi cihazın diğer ayrıntılarından biri Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemciye sahip olması.

Öte yandan cihazın 5.000 mAh bataryası 120 watt hızlı şarj özelliği içeriyor.

Yine sızdırılan bir başka detay, cihazda 70-80 watt kablosuz şarj desteğinin sunulması ve kutusundan MIUI 13 arayüzüyle çıkacak olması.

Elbette nihai özellikler için cihazın resmi duyurusunu beklemek gerekiyor. Gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın