Xiaomi Mi Mix 4 fiyatıyla üzecek! İşte sızdırılan rakamlar

0

Xiaomi’nin yeni nesil Mix serisiyle ilgili sızıntı bombardımanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Uzun zamandır beklenen bu telefon muhtemelen üçüncü çeyrekte karşımıza çıkacak. Mi Mix 4 hakkında özellikler yavaş yavaş netleşirken bu kez de cihazın fiyatına dair yeni bir sızıntı ortaya çıktı.

Çinli kaynaklar tarafından sağlanan rapora göre Mi Mix 4, ekran altı kamera ile gelecek ve tek versiyon olarak satışa sunulacak.

Mi Mix 4, Mi 11 Ultra’dan daha pahalı olacak

Mix 4 özellik tarafında Xiaomi’nin en iyi akıllı telefonu olacak. Şirket son olarak Mix Fold ile üst düzey bir telefonu piyasaya sürerken, bunu Mix 4 modelinde de devam ettirecek ve ilk kez ekran altı kameralı amiral gemisini karşımıza çıkaracak. Fiyat olarak ise Mix 4, Mi 11 Ultra’dan daha pahalı olacak. Öne çıkan raporlara göre Xiaomi’nin ilk ekran altı kameralı akıllı telefonu 5.999 Yuan (930 dolar) fiyatını aşacak.

Mi Mix 4

Mi Mix 4 sızdırılan özellikler

Xiaomi’nin uzun süre sonra karşımıza çıkaracağı Mix 4 amiral gemisi, Full HD+ 2K çözünürlükte ekranla gelecek. Yüksek yenileme hızına sahip olan bu ekran aynı zamanda çentik ve delik gibi fazlalıkları da kaldıracak. Şirket bunun yerine en yeni nesil ekran altı kamera teknolojisini tercih edecek.

İşlemci tarafında ise Mix 4, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden alacak. Pil ömrü açısından ise Xiaomi bu telefonda, 120W kablolu hızlı şarjı destekleyen 4.500 mAh kapasiteli pile yer verecek.

 

Cevap bırakın