Xiaomi, Mi CC9e için tanıtım videosu yayınladı

0

Xiaomi özellikle tasarımı ile genç kullanıcılara hitap edecek ve onların dikkatini çekecek Xiaomi Mi CC9 serisini dün itibariyle tanıttı. Xiaomi Mi CC9e tanıtım videosu ile karşınızda.

Xiaomi Mi CC9e tanıtım videosu ile karşınızda!

Xiaomi, CC9 serisi ile genç ve dinamik bir görünüm yakalamayı hedefliyor. Sanat öğrencileri tarafından tasarlanan telefonların modada trend belirleyici olması bekleniyor. Farklı bir seri olacağı düşünülen CC ailesi, estetik detaylarıyla isminden söz ettirecek gibi duruyor.

Şirket bugün Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte CC9e modeline ait bir tanıtım videosu yayınladı. 8 yaşındaki bir çocukla çekilen tanıtım videosu, kısa sürede oldukça dikkat çekti.

Söz konusu video ile birlikte modele görüntüler de paylaşıldı. Telefonun paylaşılan tasarımına göz attığımızda ön tarafta oldukça ince bir çerçeve ile birlikte damla çentikli bir kamera düzeni görüyoruz. Bununla birlikte parmak izi okuyucusu da modelin ekranında bulunuyor.

Arka tarafta ise 48 MP yapay zeka destekli kamera ibaresi ile birlikte üçlü kamera kurulumu ve çift tonlu flaş gözlere çarpıyor. Ön tarafta bulunan kameranın ise 32 MP çözünürlüğünde olması bekleniyor.

Cevap bırakın