Xiaomi Mi Band 5 inceleme

0

Uzun zamandır sevilerek kullanılan akıllı bileklik Xiaomi Mi Band 4’ün yeni modeli Mi Band 5 yakın zamanda karşımıza çıktı. Özellikleri ile dikkat çeken Xiaomi Mi Band 5 özellikleri neler sizler için bu videoda anlatıyoruz.

Xiaomi Mi Band 5 özellikleri bizlere neler sunacak?

Uygun fiyatları ile dikkat çeken bilekliklerin en seviyen serisi olan Xiaomi Mi Band serisinin yeni üyesi karşımıza çıktı. Bu videoda sizler için Xiaomi Mi Band 5’in en çok dikkat çeken özelliklerine değindik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Xiaomi Mi Band 5, kullanıcıların hareketlerini ve sağlığını devamlı olarak kontrol eden bir akıllı bileklik. Gün içerisinde atılan adımları sayan bileklik, kullanıcılara detaylı olarak birçok bilgiyi sunabiliyor. Uyku takibi konusunda da oldukça detaylı veriler sunabilen Mi Band 5, kullanıcıların uykusunu otomatik olarak takip edebiliyor. Sabah uyandığınızda ise gece boyunca nasıl bir uyku geçirmişsiniz grafik halinde öğrenebiliyorsunuz.

Ayrıca bileklik, çok farklı spor dallarını akıllı bir şekilde takip edebiliyor. Bileklik, seçtiğiniz sporun bitişinin ardından sizlere antremanınız hakkında detaylı bir özet sunabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra bileklik, bizleri telefonumuza daha yakın bir hale getirebiliyor. Akıllı bileklik üzerinden uygulamalardan gelen bildirimleri görebiliyoruz. WhatsApp, Instagram gibi bildirimleri de bileklik üzerinden kolayca görebilmek mümkün. Bileklik hakkında birçok fikrimizi sizlere sunduğumuz videoyu izledikten sonra kanala abone olmayı unutmayın.

Cevap bırakın