Xiaomi Mi Band 5 için heyecanlandıran görsel!

0

Teknoloji ilerledikçe hayatımıza daha fazla teknolojik alet girmeye başladı. Son dönemin yükselişteki teknolojik ürünlerinden bir tanesi de giyilebilir akıllı bileklikler oldu. Bu bileklikler, sağlımızdan tutun da uykumuza kadar birçok bilgiyi bizler için takip ediyor ve bildirimleri kolumuza kadar taşıyorlar. Bu konuda en başarılı modellerden birisi olan Mi Band 4’ün bir üst modeli olan Mi Band 5 görselleri sızdırıldı. Akıllı bilekliklere yön veren serinin yeni modeli oldukça merak ediliyordu.

Xiaomi Mi Band 5 için heyecanlandıran görsel!

Xiaomi Mi Band 4 çıktığı günden beri çoğu kullanıcı tarafından sevilen bir model oldu. Kullanıcılarına sunduğu özellikler ile oldukça farklı bir deneyim yaratan modelin bir üst modeli de bu başarıyı yakalayacak gibi görünüyor. Zira ortaya çıkan görseller tasarım konusunda oldukça tatmin edici.

Yeni modele baktığınızda ekranın çok farklı hale büründüğünü görüyoruz. 1.2 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekran ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi Band 5, bu tasarım ile karşımıza çıkarsa akıllı bileklikler arasındaki en güzel ve dikkat çekici tasarımlardan bir tanesine sahip olabilir. Model hakkında henüz ortaya ciddi sızıntılar çıkmasa bile, beklenen detaylar arasında NFC özelliğini desteklemesi var. Yeni akıllı bileklik modelinin çıkış tarihi de henüz belli değil.

Cevap bırakın